Contest of Talents: Toto je druhá desiatka súťažiacich. Vypočuj si ich skladby a hlasuj v závere článku!

Aj mladé a menej známe mená majú čo povedať. Zároveň aj o nich vie byť záujem. To nám dokázal prvý článok druhej série Contest of Talents, v ktorom sa predstavila prvá desiatka súťažiacich a na spomenutý článok kliklo takmer 13 000 ľudí!

Dnes teda pokračujeme druhou časťou a my vám s radosťou predstavujeme druhú desiatku chalanov, ktorí sa chcú pobiť o vaše hlasy a možnosť vyhrať zaujímavé ceny. Nebudeme zbytočne zdržiavať, no ešte pred začiatkom ide opäť veľký S/O našim partnerom, bez ktorých by celá súťaž nemohla vzniknúť.

Potmehood

Rap Zone Records 

Red Bull Slovensko

Jägermeister Slovensko

Eške Rap


Bomber – YounG

Prvým interpretom v druhej desiatke Contestu je Bomber. Tento chalan pochádza z Košíc a ako nám povedal, hudbu robí preto, lebo ju miluje. Hudobný vzor má aj v rodine, kde ju robia viacerí členovia v rôznych formách (spev, hudobné nástroje…). Do súťaže zaslal svoj track YounG.

Fefko – Oko za Oko

Druhým súťažiacim je Fefko, ktorý posiela svoj singel Oko za Oko. Jeho téma je pomerne jasná a objasnil nám ju aj samotný interpret. Mixtejpovka vznikla po tom, čo ho zradili blízki ľudia a celý tento výtvor je prakticky selfmade, keďže väčšinu klipu, ako aj samotný track si s malou pomocou vytvoril Fefko sám.

ESO – Sny

Do Contestu sa zapojil aj raper menom Eso. Jeho hudobná kariéra začala približne v roku 2018 a track Sny je podľa jeho vlastných slov zatiaľ to najlepšie, čo sa mu podarilo vytvoriť a aj preto sa s týmto trackom zapojil do našej súťaže. Teraz už to je len na vás, aj Eso sa bude uchádzať o vaše hlasy na konci tohto článku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Coolio, ktorý vytvoril „Gangsta's Paradise", umrel vo veku 59 rokov

Rollie x Chriz – 10AM

Ďalším súťažným trackom je mierne multižánrová záležitosť 10AM, ktorú nám do redakcie poslal Rollie. Ako sám povedal, nezaškatuľkoval by sa len do rapu, pretože ho hudba baví viac multižánrovejšie, čo je v podstate aj súčasný trend. Tracky si nahráva sám vo svojom vlastnom domácom štúdiu, výsledok už môžete posúdiť sami.

MALNOR – Iný Svet

Pokračujeme opäť niečim profesionálnejším, konkrétne singlom od rapera menom MALNOR.  Pôvodné plány na videoklip zmarila pandémia, no aj napriek tomu dokázal dať Malnor dokopy solídny vizuál a témou skladby je akýsi flashback do časov minulých, keď ešte nebola doba poznačená smartfónmi a sociálnymi sieťami. Iný Svet vznikal v štúdiu u Grimasa.

Familia Zawsze Razem – Od Serca

Veľmi zaujímavý je aj príbeh za ďalšou zapojenou skupinou. Tentokrát sa jedná o slovensko-poľské kombo Familia Zawse Razem, ktorú už môžete poznať aj z nášho webu. Chalani nám do redakcie zaslali track Od Serca a prezradili, že to najlepšie ich fanúšikov ešte len čaká. Singel vznikal v Manchestri a už čoskoro sa údajne môžeme tešiť na ďalšie výtvory.

CHIO – Dve Strany Mince

Veľmi kvalitnú záležitosť nám do redakcie zaslal aj Chio. Tento interpret vytvoril singel Dve Strany Mince a jedná sa o veľmi osobnú záležitosť, ktorá je podaná tým klasickejším oldschoolovejším štýlom nákladu. Atmosféru podčiarkuje stokový čierno-biely videoklip a aj za tohto rapera môžete hlasovať práve v tejto chvíli.

Menežeris – Vieš Dobre

Ďalšou postavou, ktorá sa predstaví v našom CoT je Menežeris, ktorého môžete okrem iného poznať ako manažéra jednej z najväčších rapových hviezd domácej scény. Pýtate sa koho? No predsa Roka – hviezdy, ktorá svojim diskom zničila nejednú kariéru. Menežeris sa rozhodol ísť vlastnou cestou a začal vydávať hudbu, pričom tento singel je jeden z jeho výtvorov.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Majself ponúka spoveď „Zrkadlá": Zažil nebo raj aj samopal

Morningstar – MATRIX

Do súťaže sa zapojil aj člen skupiny Žiadny Limit – Morningstar. Ako interpret sám povedal, rád v hudbe experimentuje a tiež sa neškatuľkuje výhradne do rapového žánru. Singel MATRIX je toho jasným dôkazom a ak sa vám výsledok páči, prejaviť sa môžete v záverečnom hlasovaní v závere tohto článku.

Dračí Brloh – Poprava

Ako ste si iste všimli, priestor v Conteste dostáva naozaj široké spektrum interpretov. Dračí Brloh je jeden z tých, ktorí si rap robia zatiaľ v skromných podmienkach, no táto súťaž je predovšetkým o talente. Track Poprava je bez videoklipu či prepracovanejšieho vizuálu, no podstatná je hudba. Interpret by mal údajne do konca leta vydať aj celistvý projekt.

Naša druhá desiatka interpretov je teda kompletná a svoje hlasy môžete dávať každý deň tomu, kto vás zaujal najviac.

 

Odporúčame