Čo sa našlo vo vreckách? Pracovníci čistiarní potvrdili, že si v oblečení zabúdame poriadne skvosty

Photo by m0851 on Unsplash

#Asi mali poriadne naponáhlo. Inak sa to nedá vysvetliť. Pretože väčšina ľudí, ktorí si zanášajú do čistiarne oblek, šaty či kabáty, si pre istotu poriadne skontroluje vrecká. Osobnú kategóriu však tvoria ľudia, ktorým je jedno, čo si o nich pomyslí radový zamestnanec čistiarne. A (ne)prekvapivo im väčšinou to, čo sa ukrýva vo vreckách, vôbec nechýba.

Pripravili sme si pre vás tie najlepšie pikošky od zamestnancov čistiarní, ktorí sa na Reddite podelili s obsahom cudzích vreciek. Prajeme vám príjemnú zábavu.

#1 Drogy

pixabay.com

Našiel som drogy. A nejedenkrát. Pravidelne si k nám chodil dať čistiť obleky miestny drogový díler. Bežne si vo vreckách zabúdal balíčky heroínu, kokaínu a iných lahôdok. Zakaždým som to vyhadzoval do koša. Kolega mi vravel, že som idiot. Vraj je toho škoda. Veď mal vo vreckách celý majetok. Nechcel som mať však opletačky so zákonom.

#2 Peniaze

Ľudia si pravidelne zabúdajú vo vreckách zopár drobných, no stretol som sa aj s poriadnym balíkom. Väčšinou ich však nevraciam. Zatiaľ sa nikto nesťažoval na to, že by mu niečo chýbalo. Sem-tam som našiel i staré slovenské koruny, ktoré si tam asi niekto nechal na horšie časy.

#3 Použitá spodná bielizeň a iné nechutnosti

Tak toto sa stáva pomerne často. U pánov nachádzame použité tangá a balíčky kondómov, u žien dokonca použité hygienické pomôcky. Aj dámy vedia byť teda niekedy poriadne nechutné. Všetko to samozrejme putuje rovno do koša.

#4 Stierateľné žreby

Raz som našiel stierateľný žreb. Skúsil som šťastie a oplatilo sa. Vyhral som 10 dolárov. Viem, nie je to veľa, ale vždy lepšie ako nič.

#5 Prázdne nábojnice

Osobitnou kapitolou sú „veľké zvieratá.“ Tie majú vo vreckách naozaj kadečo poukrývané. Prázdne nábojnice, gumené rukavice či kúsky papiera s rôznymi šiframi, ktorým som sa ani nepokúsil prísť na kĺb. Mám rád svoj jednoduchý život. Aspoň sa môžem v noci pokojne vyspať.

#6 VIP vstupenky

Mal som čerstvých 18 a našiel som si brigádu v čistiarni. V jednom vrecku som objavil VIP vstupenky do luxusných erotických klubov. Poviem vám, bolo to to najlepšie leto môjho života.

#7 Z každého rožku trošku

pixabay.com

V čistiarni pracujem už celé roky. A našiel som už naozaj všetko. Granule pre zvieratá, zvyšky bagiet, kreditné karty, peniaze, obrúčky, kontaktné šošovky, ba dokonca aj zubnú protézu. Preto si myslím, že ma už nič nemôže prekvapiť.

Nabudúce, keď si pôjdete zaniesť veci do čistiarne, si nezabudnite poriadne skontrolovať vrecká. Naozaj sa to oplatí.

Zdroj: reddit.com
Odporúčame