Čo má Kali najradšej na koncertoch a prečo sa s ním ľudia nemôžu fotiť?

Tvorba hudby, vznik skladieb či albumov, spätná väzba od ľudí na internete. To je všetko skvelé, avšak každý interpret potvrdí, že nič nemá nad to, keď sa postaví pred priaznivcom naživo a nepredvedie svoju šou. Výnimkou nie je ani skúsený slovenský raper Kali, ktorý o tomto faktore prehovoril na svojom profile na sociálnej sieti. A okrem toho sme sa dozvedeli, prečo sa s ním ľudia na koncertoch momentálne nemôžu odfotiť.

„Vidieť spievať moje texty a baviť sa na našu hudbu deti, rodičov, aj starých rodičov, je pre mňa NAJ a ĎAKUJEM každý deň za to, akých máme fanúšikov. ĎAKUJEM VÁM,“ rozpísal sa Kali na Instagrame, kde patrí medzi najpopulárnejšie slovenské známe osobnosti. Faktom je, že po korona pauze, koncerty, kde sa objaví, praskajú vo švíkoch. Nečudo, jeho popularita je veľká a tento trend platí už dlhodobo. Spolu s DMS, Kontrafaktom a Majkom Spiritom je to práve Kali, o ktorom sa najviac medzi fanúšikmi hovorí.

„PS: Fotenie väčšina organizátorov ruší kvôli opatreniam, a tak tomu bolo aj dnes (na jednej z doposiaľ posledných Kaliho akcií, pozn.red.). Ale ak sa nájde niekto, kto mi chce za to vypi.ovať, tak môžete do Directu. Ja znesiem veľa,“ vyjadril sa Kali pomerne jasno. Faktom je, že ak ste túžili po fotke s ním, museli ste si nechať zájsť chuť. Vzhľadom na to, aká je ale situácia vo svete, je logické, že organizátori sa snažia kontakt medzi ľuďmi obmedziť na nutné minimum. Ako Kali píše, našli sa jedinci, ktorí mu to nevedeli odpustiť.

Ako to už býva zvykom, ľudia častokrát nechápu a možno ani nevedia, ako sa veci majú. Vidia iba vlastné potreby a túžby, čo následne prináša nevraživosť, ktorá je po väčšine absolútne zbytočná a nie je dobré, aby bola živená. Preto sa aj Kali rozhodol o celom „probléme“ touto formou prehovoriť.

My sa môžeme tešiť na to, čo si tento interpret pripravil ďalej, čoskoro by od neho mali vyjsť nové single, pričom v riešení je aj album. Ak teda máte radi Kaliho, tak v nasledujúcich mesiacoch ho budete vidávať v rôznych projektoch o niečo častejšie, ako by ste si možno boli bývali mysleli.

Foto: Kali, profil na Instagrame

Odporúčame