Chuck Norris mobilných telefónov sa vracia na trh: Pozrite, čo všetko (ne)prežije legendárna 3310

Wikipedia

#3310. Štyri čísla, ktoré pozná každý, kto používal mobily v časoch pred smartfónmi. Legendárny telefón od fínskej Nokie sa údajne vracia späť na scénu. hovorí to niekoľko dobre informovaných internetových stránok o mobilných telefónoch. Stať by sa tak malo 26. februára na konferencii Mobile World Congress v španielskej Barcelone.

V čom je 3310-na tak výnimočná? Tento telefón priniesla Nokia na trh pred 17 rokmi a hovorí sa o ňom ako o Chuckovi Norrisovi medzi mobilmi. Batéria vydržala niekedy aj dva týždne, telefóny často prežili akékoľvek pády, utopenia a podobne. Prasknutý displej ako na smartfóne? To tomuto telefónu nehrozilo. Mnohí ich používajú dodnes…

Nie je teda prekvapením, že niekdajší kľúčový výrobca telefónov, ktorý stratil v ére smartfónov svoje postavenie, chce na trh vrátiť práve tento telefón. Zatiaľ nie je celkom jasné, čo bude obsahovať. Nie je ani jasné, či bude mať foťák, farebný alebo dotykový displej prípadne nejaké aplikácie.

Podľa dohadov má údajne ísť o poctu pre tento model, ktorá bude stáť len približne 60 eur. Ťažko teda povedať, ako bude vo výsledku vyzerať. Na internete sa objavili akurát mysteriózne teasere, nepochádzajú však z oficiálnych zdrojov a tak môže ísť o fejk.

Legendárna 3310-na je zdrojom dobrej zábavy na internete. Pozrite si, aké crush testy už prežila:
Pri týchto experimentoch už však vyšla naprázdno…
Odporúčame