Chloe doplatila na svoj sexepíl: Z Talianska ju uniesli dvaja muži, modelka opísala minúty strachu

The Richest

#Chloe Ayling (20) je mladá, odvážna žena, ktorej nerobí problém nahota. Prezentuje sa ňou vo veľkej miere na Instagrame, kde ju sleduje už takmer 240-tisíc ľudí. Tí sa častokrát môžu pokochať takmer úplne odhaleným telom.

Chloe je očividne na svoje krivky pyšná. Bujné poprsie, väčší zadok a husté blond vlasy sú atribúty, na ktoré muži najviac letia. Jej krása jej však paradoxne priniesla aj najhoršie okamihy života.

https://www.instagram.com/p/BV42uX_nTO7/?taken-by=chloeayling

https://www.instagram.com/p/BVe2BDwntu0/?taken-by=chloeayling

Dvaja muži si Chloe vyhliadli zrejme na internete a keďže pracuje ako modelka, plán na to, ako ju dostať bol ľahký. Zlanárili ju na fotenie do Milána, na čo dievčina prikývla, ešte netušiac, že ide o pascu. Keď prišla na dohodnuté miesto, začala sa jej nočná mora. Muži ju uniesli, nadrogovali a zabalili do veľkej cestovnej tašky.

Po vytriezvení z drog došlo ešte k niečomu horšiemu. Chloe, ktorá bola stále zabalená vo veľkej cestovnej taške, sa zobudila v kufri auta, oblečená iba do miniatúrneho spodného prádla a na dýchanie jej nechali iba malý otvor. Modelku potom na webe dražili za poriadne mastnú sumu. Podľa informácií išlo až o stovky tisícov eur.

https://www.instagram.com/p/BVdD1ZZn5_P/?taken-by=chloeayling

https://www.instagram.com/p/BUVG1t8jZpX/?taken-by=chloeayling

Ženu však potom akoby zázrakom prepustili, keď im povedala, že na ňu doma čaká jej malá dcérka. Polícia teraz prípad intenzívne vyšetruje. Jedným z únoscov je Poliak Lukasz Pawel Herb, druhý páchateľ uniká.

Zostáva len veriť, že jej príbeh je výstražným znamením pre všetky ostatné dievčatá, aby si dávali veľký pozor na to, s kým sa majú stretnúť.

https://www.instagram.com/p/BWXMoyAHkZ_/?taken-by=chloeayling

https://www.instagram.com/p/BWF57JkHcKU/?taken-by=chloeayling

Odporúčame