Chlapi, zbystrite pozornosť! Týchto 10 častí vášho tela zaujíma ženy najviac

pexels.com

pexels.com

#Hovorí sa, že muži sú najväčšími obdivovateľmi ženského tela. Všímajú si všetky jeho zákutia, objavujú nepoznané a hodnotia to zjavné. Karta sa však pomaly obracia a ženy útočia. Svoj zrak upriamujú na také partie tela, o ktorých by ste ani len nepomyslel, že ich môžu zaujať. Takže pekne nasaďte okuliare a pozorne čítajte, o ktoré partie vášho tela sa musíte začať patrične starať.

1. Zadok

No vidíte, nie len vy obzeráte zadky okoloidúcich báb. Množstvo výskumov ukázalo, že pre ženu je mužský zadok jednou z najpríťažlivejších častí tela. Takže vám odporúčam sa o ten svoj poriadne starať. Žiadne ďalšie prejedanie, nachystajte si radšej tanier ovocia, zeleniny a utekajte do posilky. Oplatí sa to, my ženy milujeme dokonalé tvarované zadočky.

2. Mužská hruď

Pre ženu má najmä akúsi ochrannú funkciu. Je to miesto, kde si môže porevať, trošku vás tam uslinať, kde sa bude cítiť bezpečne a pohodlne. Neexistuje nejaký jednotný názor na jej ochlpenie. Jedna miluje chlpatú mužskú hruď, iná zas nie. Na jednom sa však zhodneme – musí byť pevná, vzpriamená a hrdá. Vtedy sa vám zaručene s radosťou hodí do náručia.

3. Oči

Blonďáci s modrými očami síce nie sú za vodou, ak však nepatríte medzi nich, nebojte sa. Nemusíte sa prefarbiť alebo tváriť sa, že ste slepý. Stačí, ak sa jej budete pozerať priamo do očí, nebudete uhýbať pohľadom a určite ju dostanete. Nedívajte sa však agresívne, tvrdo. Žena môže mať pocit, že ju chcete ovládať. Niektoré baby síce drsňáci priťahujú, ale zas všetko s mierou.

pexels.com

4. Zuby

Tak čo myslíte, budú lepšie krásne biele alebo pokazené a žlté? To je predsa jasné. Každy vie, že žltými zubami oslní akurát tak slniečko na oblohe. Aj to iba rovnakou farbou. O svoje zuby sa teda dôkladne starajte. Po cige si ich umyte, používajte pasty s fluoridom a nezabudnite ani na ústnu vodu a návštevu zubára. Pekný, žiarivý úsmev očarí každú dámu.

pexels.com

5. Ruky

Čím drsnejšie, vymakanejšie a mocnejšie, tým viac sexy. Žiadnu ženu nezaujmú hladké ruky s chudými a jemnými prstami. Tie ju predsa neochránia a neuživia. Dajte však pozor na stisk ruky. To, že je z mocných rúk celá namäkko, neznamená, že jej aj tak musíte stlačiť ruku. Potrebuje cítiť dôveru, empatiu a nie dolámané kosti a bolesť.

6. Nechty

Ak nechcete vyzerať ako bezďák, čo sa naposledy umýval pred týždňom, tak si ich pravidelne čistite. Špinavé a dlhé nechty neohúria žiadnu peknú babu. Ostrihajte teda pazúre na nohách, aj na rukách, a po každej práci si ich pekne očistite. Budete mať dobrý pocit aj vy, aj kočka sediaca oproti vám v reštike.

7. Postava

Na hrbenie tela zabudnite, nie ste predsa žiadny starec. Pekne sa vystierajte a pôsobte sebavedomo. Vtedy budete pre ňu vyzerať atraktívne a dôveryhodne. Môžete byť akýkoľvek pekný a úspešný, keď ste zhrbený, nie ste pre ňu zaujímavý. Pôsobíte skôr ako nejaký ,,ťuťko“ bez vlastného názoru. A to dúfam nechcete.

pixabay.com

8. Telesný pach

Boli ste cvičiť v posilke a popri tej eufórií z cvičenia ste sa zabudli osprchovať? Pachom spotených svalov či cigariet nezbalíte fakt nikoho. Predtým, ako sa teda vyberiete za frajerkou nezabudnite hodiť sprchu. Kvalitná voňavka nič nepokazí. Žena musí jednoducho cítiť, že stojí pri nej čistý chlap.

pixabay.com
pixabay.com

9. Obvod pása

Koláčiky, kuriatko, šunka…áno viem, hneď by ste sa ponúkli. Váš obvod pása však naberá už závratné čísla. Mám obavy, že takto si frajerku nenájdete. A ak ju aj máte, dlho si ju neudržíte. Veď ani vy by ste nechceli pri sebe partnerku, ktorá každý deň priberie 2 kilá. Tehličky na bruchu nemusíte mať, ale mali by ste aspoň trošku vyzerať. Ženy radšej ležia na mužskom bruchu, ako na vankúši. Tak im doprajte trochu pohodlia.

10. Stehná

Tiež patria medzi časti tela, ktorých sa ženy radi dotýkajú a obdivujú ich. Muži s pevnými a dobre formovanými stehnami pôsobia aktívne, plní energie a elánu. Tak, ak nechcete vyzerať ako leňoch, čo stále leží niekde pri TV, necvičte len bicepsy, ale aj stehná. Ženy to vedia oceniť.

A bonus: Penis

Ak ste niekde počuli, že na veľkosti nezáleží, ste na omyle. Pri tomto však platí veta: ,,Ženám nikdy nevyhovieš.“ Presne tak. Je malý, alebo moc veľký, stále sa jej nepáči. Ak však budete dostatočne aktívny a kreatívny, o zábavu v posteli nebude núdza.

Odporúčame