CHIEF ROCKA je vonku: Ego sa spojil s Rytmusom, Glebom aj Haha Crew + video

Po prvých dvoch skladbách z očakávaného albumu Egotron ľudia čakali, čo bude ďalej. Ego neostal nič dlžný svojej povesti aj tretí track z Egotronu, vyšla pieseň Chief Rocka. Stretávajú sa na nej chalani z Kontrafaktu – Ego a Rytmus, k tomu Dalyb, Samey a Zayo z Haha Crew a v neposlednom rade Gleb. Na beate je SpecialBeatz, môže to byť vôbec zaujímavejšie?

Skladba vyšla doslova pred niekoľkými minútami a už teraz má tisíce pozretí. Očakáva sa, že toto číslo bude rásť, rásť a rásť. Ono, aj keď chalanov z Haha Crew niektorí pôvodní fanúšikovia nášho rapu príliš nemajú radi, faktom je, že Dalyb, Zayo a Samey pridávajú tejto skladbe na zaujímavosti.

K tomu prirátajme Rytmusa a Gleba, samozrejme sa objavuje aj Ego, ktorého album to aj je. Vizuál je nemenej zaujímavý, dozviete sa z neho viacej ako by ste si možno boli bývali mysleli, ale upozorňujeme, že musíte keď tak „čítať medzi riadkami“. Spomína sa aj legendárny Yaksha.

Nie je to možno niečo, čo by ste od tejto skladby čakali, ale jedno je isté, Chief Rocka bude mať úspech. Z Egového nového albumu sme zatiaľ počuli tri tracky – Trollin, Doug Demuro a Chief Rocka. Musíme povedať, že všetky majú niečo do seba, sú v nich podobné prvky, ale zároveň sú veľmi rozdielne. Najlepšie bude, keď si to vypočujete, aby ste si urobili vlastný názor.

Dosť zaujala Zayova sloha, ktorá je tým, ktorí dlhodobo počúvajú Kontrafakt, viac ako známa. Mám svoj plán a na ňom zakladám, som sám sebe pán,.. no veď ďalej to už poznáte. Ale je nostalgické počuť túto legendárnu slohu v modernejšom prevedení a je to ďalší pomerne neočakávaný krok, ktorý tento track okorenil.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Momo vyzbieral na predaji NFT 5 tisíc eur. Venoval ich na dobrú vec

Z toho, čo doposiaľ vieme, tak Egov nový album bude nesmierne zaujímavý a čoskoro by sme ho mali počúvať celý. Už je to len otázka času. Ego sa aj vyjadril na svojom profile na Instagrame, že trpezlivosť je veľmi vzácna, ale hlavne tá jeho. Nečudo, má toho v poslednom období naozaj veľa.

Foto: Chief Rocka, videoklip Youtube

Odporúčame