Domov » Fresh » Chewyho opustila majiteľka: Srdcervúci odkaz, príbeh šteniatka dojal svet

Chewyho opustila majiteľka: Srdcervúci odkaz, príbeh šteniatka dojal svet

Chewyho opustila majiteľka: Srdcervúci odkaz, príbeh šteniatka dojal svet

Zdroj: Facebook

#Príbeh, ktorý dojíma. Iba trojmesačné šteniatko opustila majiteľka na letisku a zanechala pri ňom odkaz. Ak ste sa v tomto momente rozhodli odsúdiť majiteľku psíka, počkajte. Všetko bolo inak.

Maličký psík sa volá Chewy a bol nájdený zamestnankyňou letiska na dámskych toaletách. Pri vystrašenom psíkovi bol aj odkaz, v ktorom stálo „Ahoj! Volám sa Chewy! Moja majiteľka bola v zlom vzťahu a nemohla si dovoliť zobrať ma so sebou na palubu lietadla. Nechcela ma opustiť, ale nemala inú možnosť.“ 

To, čo nasleduje v liste je ešte horšie. Ženin expriateľ kopol psíka do hlávky, následkom čoho sa mu spravila na hlavičke hrča a nutne potreboval pomoc. Neznáma v závere listu prosí ľudí, aby sa našiel niekto, kto sa oňho s láskou postará a bude ho ľúbiť.

Zdalo sa, že osud psíka bude veľmi smutný, ale nastal opak. Po tom, čo sa na internete objavil jeho príbeh, centrum pre zachránených psov Connor and Millie´s dog rescue zaplavili desiatky žiadostí od ľudí, ktorí majú záujem sa o šteniatko postarať. Dúfame, že si nájde rodinu, ktorá ho bude nadovšetko ľúbiť, pretože niet úprimnejšej lásky ako od zvieratka.

Centrum pre psíkov zároveň vyzýva ľudí, že zvieratiek či už psíkov alebo mačičiek s počiatočným osudom ako je Chewy je mnoho a že ak sa niekto rozhodne pre psíka, nech neváha zobrať si nejakého z útulku.

 

Autor: #Marcela