Najširšia ponuka hier na Slovensku: Zabojovať o jackpot môžeš aj ty, zisti ako

Online kasíno.

Zdroj: Getty Images

#V posledných rokoch sa množstvo činností prenieslo do online sveta – výnimkou nie je ani ruleta, blackjack či iné kasínové hry. Milovníci vzrušenia už nemusia nikam chodiť a hrať môžu priamo z pohodlia domova. Čo všetko ťa v online kasíne čaká a ako si vybrať to najlepšie pre seba?

Pri výbere herne zváž, čo ti ponúka

V prvom rade sa musíš rozhodnúť, ktoré kasíno si na hranie vyberieš. Oplatí sa zvážiť bonusy či počet hier, ktoré si vieš v danom kasíne zahrať. Momentálne ich má najviac eTIPOS.sk kasíno, v ktorom si môžeš vybrať z viac ako 250 hier. Na výber máš pritom tradičné a stále veľmi populárne kartové hry, ako napríklad blackjack či poker. Ak si fanúšikom rulety, pripravených pre teba je až 7 druhov. Pokiaľ ide o výherné prístroje, skúsiť môžeš desiatky tých najrôznejších hier a zistiť, ktorá ťa zaujme najviac.

Koľko môžeš vyhrať?

Zaujíma ťa, koľko sa dá v online kasíne vyhrať? Možno budeš prekvapený, pretože ide o pomerne vysoké sumy. Napríklad v hre 88 Pearls už padli výhry vo výške 20 250, 16 200 a 12 200 eur. Rozmýšľaš, čo si pod názvom 88 Pearls vlastne predstaviť? Ide o klasický výherný automat, ktorý ťa prenesie do orientálnej Číny. Mimochodom, patrí medzi najhranejšie online kasínové hry. Patrí sem aj hra Respin Joker. To je zasa trojvalcový ovocný automat, kde sa jednému z hráčov podarilo vyhrať 90 000 eur.

Až 5 rôznych jackpotov

Viactisícové výhry padli aj v hrách Fruits’n’Fire, Golden Treasure či Firebird Double 27. Pre hráčov je nachystaných dokopy až 5 rôznych jackpotov, ktoré majú celkovo 15 rôznych úrovní – Synot progressive jackpot, Multilevel jackpoty, EGT jackpoty, Apollo jackpoty a Max Power Bonus. Výhry v hodnotách desiatok tisíc eur navyše padajú každý deň.

V Októbrovej kasíno lige sa rozdelí až 55-tisíc eur

Ak si hráč telom aj dušou, nemusíš zostávať len pri jednotlivých hrách. Počul si už niekedy o kasínovej lige? Po letnej a septembrovej edícii pokračuje súťaž aj tento mesiac. V Októbrovej kasíno lige je pripravených celkovo až 55-tisíc eur. Rôzne výhry sa rozdávajú každý deň a na konci októbra si dokonca najlepšia päťdesiatka hráčov s najvyšším bodovým ziskom rozdelí 15-tisíc eur. Celkový víťaz navyše získa 5-tisíc eur.

Poradíme ti, ako sa môžeš zapojiť

Ak máš záujem zapojiť sa do Októbrovej kasíno ligy aj ty, musíš sa registrovať na eTIPOS.sk. Následne je tvojou úlohou zbierať body v dvoch typoch turnajov. Jednou z možností sú denné turnaje, ktoré sa konajú každý deň počas celého týždňa. Výhry si rozdeľuje 40 hráčov s najvyšším počtom získaných bodov v uvedenom turnaji. Finančné dotácie týchto turnajov sú 800 eur a zároveň hráš aj o 179 bodov do ligovej tabuľky.

Ďalším spôsobom, ako môžeš zabojovať o odmeny a body, sú večerné turnaje. Odohrávajú sa počas pracovných dní v časoch od 18.00 do 23.00 h. Ich dotácie sú 600 eur a počas štvrtkov dokonca až 1 000 eur. Určite ťa poteší aj fakt, že od 12. do 17. októbra si budeš môcť v turnajoch vybojovať do ligovej tabuľky dvojnásobný počet bodov.

Využi atraktívny vstupný bonus

Nemáš ešte účet v online kasíne eTIPOS? Ak sa teraz zaregistruješ, automaticky dostaneš aj vstupný bonus až do výšky 1 050 eur a k tomu 280 voľných spinov. Potom si už iba stačí vybrať hru, ktorú chceš, a bojovať o finančné výhry a body môžeš aj ty. Nemusíš mať pritom obavy, vyplácanie výhier je garantované štátom a všetko prebieha rýchlo a jednoducho. Navyše môžeš hrať prostredníctvom smartfónu, počítača či tabletu z pohodlia domova alebo kdekoľvek si.

VIAC O PONUKE ONLINE KASÍNA

eTIPOS.
Zdroj: eTIPOS

Advertoriál pripravený so spoločnosťou eTIPOS.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame