Dostupná je už aj na Slovensku: Známa automobilka spustila špeciálnu novinku

Kia Sportage Hybrid.

Využi novú službu wible DRIVE aj ty. Zdroj: Kia

#Uvažoval si už niekedy o tom, že si požičiaš auto? Na Slovensko dorazila zaujímavá služba, s ktorou to hravo zvládneš. Zisti, ako to funguje.

Využi wible DRIVE od automobilky Kia

Automobilka Kia ti uľahčí prenájom auta. Stačí mať nainštalovanú aplikáciu wible DRIVE. Názov populárnej služby, ktorá bola spustená v Južnej Kórei už v roku 2017, vychádza zo slov widely a accessible – v preklade to znamená široko dostupný. Funguje vo viacerých krajinách EÚ a je jedným z najúspešnejších európskych systémov spoločne využívanej mobility. 

Prenajal/a si si už niekedy auto?

Na výber máš aj elektromobil

Pýtaš sa, pre koho je služba wible DRIVE určená? Hodí sa napríklad pre ľudí, ktorí majú záujem o kúpu vozidla značky Kia a chcú si vyskúšať šoférovanie na elektromobile či inom konkrétnom vozidle. Využiť ju môže aj rodina, pokiaľ potrebuje väčšie auto na cestu na dovolenku. Výnimkou nie sú ani malé či stredné firmy, ktoré si chcú prenajať autá pre svojich zamestnancov. Tebe však môže aplikácia poslúžiť aj na rôzne iné účely.

Nekupuj, prenajmi si

Nemáš k dispozícii dostatočné finančné prostriedky na nákup nového auta? Tak ho nekupuj, ale si ho prenajmi. Prenajaté autá sú priamo od predajcu Kia s garanciou 100 % technického stavu, nie sú staršie ako 8 mesiacov a majú zaručene nízky nájazd kilometrov. Okrem toho sú všetky vozidlá vybavené radom technológií aktívnej bezpečnosti. Pripravené je pre teba napríklad aj najpredávanejšie SUV na Slovensku za rok 2022 Kia Sportage alebo populárny model Ceed.

wible DRIVE.
Zdroj: Kia

Stiahni si aplikáciu a získaj auto až na rok

Službu wible DRIVE môžeš využiť buď priamo u predajcov automobilky Kia, telefonicky, ale najpohodlnejšie je to vo forme aplikácie. Nájdeš ju v Google Play alebo App Store. Ide o jednoduchý a rýchly proces. Po stiahnutí aplikácie, vytvorení účtu a výbere svojho predajcu si rezervuješ termín nájmu. Pre súkromných a firemných zákazníkov máš možnosť od 1 dňa až do 1 roka.

Vozidlo ti pripravia do hodiny

V ďalšom kroku si vyberieš konkrétny model značky Kia a prenájom zaplatíš priamo cez aplikáciu. Tvoje auto bude pripravené u predajcu do jednej hodiny a môžeš okamžite začať jazdiť. Nemusíš očakávať ani žiadnu zbytočnú byrokraciu.

Na Slovensku sa do programu wible DRIVE zapojilo 15 predajcov Kia. Do konca roka by ich navyše malo pribudnúť ďalších 10. Momentálne je služba dostupná v krajských mestách Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Banská Bystrica, Nitra, ale aj v Topoľčanoch, Michalovciach, vo Zvolene, v Martine, Nových Zámkoch a Prievidzi.

VIAC O SLUŽBE WIBLE DRIVE OD KIA

 

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Kia.

Advertisement
Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame