Charakter je viac, ako peniaze: Irit vydal nový projekt, kde má na feate aj Dominiku Mirgovú

Irit

Irit má vonku nový projekt (Zdroj: Irit)

#Pokiaľ sa aj ty radíš medzi pravých rapových fanúšikov, meno Irit pre teba určite nebude žiadnou novinkou. Avšak novinky si pre teba pripravil naopak on a za nás rozhodne stoja za to!

Debutový album na konte

Po niekoľkých rokoch zvučných singlov, EP a zaujímavých spoluprác si Irit na svoje konto konečne pripísal i debutový album. Ide o projekt s názvom SOUL NAD ZLATO, kde sa nachádza 9 plnohodnotných trackov a jeden bonusový track, ktorý je viac-menej freestyle zbúchaný za 15-20 minút.

Pred albumom vyšli von tri tracky, z ktorých vec s názvom „Ghettoven“ dostala aj vydarený videoklip. Je to salva, čo povieš?!

Čo od toho môžeš čakať?

Celý album (ako už plynie z názvu) sa nesie v duchu, že charakter je vždy viac ako lóve. A to aj bez ohľadu na to, ako veľmi sú v tomto svete dôležité. Nájdeš tam rôzne štýly skladieb, sú tam tvrdé veci, klubové veci, storytellingy, ale okrem toho sa môžeš tešiť napríklad aj na track, ktorý má potenciál stáť sa virálom! Ide o RnB spoluprácu „Vo svete kde je chlad“ so samotnou Dominikou Mirgovou, aj vďaka ktorej má táto skladba tak jedinečný vibe.

Okrem Dominiky však na feate u Irita nájdeš napríklad aj Patrika Riviera alebo Foresta Blunta.

Skutočné príbehy a vibe z prostredia, v ktorom Irit vyrastal. Za nás dal von rozhodne kvalitný projekt, ktorý má silnú lyriku, vydarené hudobné produkcie, zaujímavé featy a hlavne jedinečnú atmosféru.

Ako sa Irit k svojmu debutovému albumu pre nás vyjadril?

„Chcel by som poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa so mnou na tomto počine podieľali. A to moji chlapci za kamerou VOLAMSACALLMAN a Marko Sewerovský, ktorý sa postaral aj o grafiku a dizajn celého CD. Patrik Rivier spravil na tej doske tak tlstý zvuk, že odchod, a to sa nejdeme baviť o slohe čo mi tam nastrelil na náš track „Pod hviezdami“. Ďalej chcem poďakovať Dominike Mirgovej za brutálne vokály, ktoré dali tomu tracku presne tú atmosféru, ktorú som potreboval. A v neposlednom rade dík všetkým ľuďom, ktorí to podporujú, budú podporovať a pushovať do sveta. Je to celé kúsok zo mňa…“

Nosič si možeš aj ty kúpiť TU a projekt zároveň nájdeš aj na streamovacích službách:

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Raper J. Cole urobil k filmu CREED 3 ďalší legendárny soundtrack

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame