Cestovateľský týždeň: Slováci chcú zažiť dobrodružstvo na Srí Lanke, láka ich aj súťaženie

V júni sa vyhneš náporu turistov (Zdroj: unsplash.com

#Tretí januárový týždeň sa niesol najmä v znamení cestovania. Nielen celebrity sa vybrali za teplom, slanou vodou a relaxom, ale aj množstvo z našich fanúšikov. Práve naši followeri sa vďaka #cestujemshashtagom s nami podelili o ich nové cestovateľské zábery a veruže sa bolo na čo pozerať.

Cestovaním to žilo aj na našom Instagrame. Väčšinu postov tvorili fotografie s turistickým nádychom. Okrem fotografií, pri ktorých sa zatajuje dych, ti ale prinášame aj zaujímavé informácie. Tento týždeň si sa napríklad mohol dozvedieť to, že do Benátok sa už čoskoro zavedie vstupné. Prečo sa mesto na lagúne rozhodlo podniknúť tento krok? Odpoveď nájdeš na našom profile. S cestovaním súvisí aj 18.január. Práve vďaka #hashtagudalost sa mnohým rozšírili obzory o to, že v tento dátum, avšak v roku 1778 boli objavené Havajské ostrovy.

Pred týždňom odštartovala súťaž o jedinečnú personalizovanú ilustráciu od Janky Dankovej v hodnote 45,-eur. Ak ťa to zaujalo, ešte stále sa môžeš zapojiť. Poponáhľaj sa ale, súťaž končí už dnes! Maj perfektný štart do nového týždňa a nezabudni nám hodiť follow na Instagrame @hashtag.sk.

Odporúčame