Čerešne ste takto ešte nepočuli: VIDEO, na ktoré fanúšikovia Filipa Jančíka čakali už dlho

Zdroj: Filip Jančík

#Notoricky známa pieseň Čerešne dostala opäť ďalší šat. Po viacerých verziách od hviezd aj hviezdičiek slovenskej populárnej hudby prichádza do éteru nespievaná verzia hitu z pera Milana Lasicu a Jara Filipa. Svoj vypredaný koncert na Bratislavskom hrade ním obohatil aj mladý huslista Filip Jančík.

Podmanil si ľudí na celom svete: Videli sme hrať Filipa Jančíka naživo a je to zážitok

Zaujímavou zmenou je tentokrát kombinácia šestnástich špičkových slovenských aj zahraničných hudobníkov, opernej speváčky a mladého ambiciózneho huslistu. Vystúpenie pod hviezdami nebolo výnimočné len pre svoju výpravu, ale aj istú éterickosť z prejavu speváčky. Nehovoriac o Jančíkovom virtuóznom výkone.

Zdroj: Filip Jančík
Zdroj: Filip Jančík

Ukázalo sa, že hoci sa Filip Jančík profiluje ako famózny hudobník s primárnym sústredením na filmovú hudbu, domácich fanúšikov si získa aj klasikou. Koniec koncov, Čerešne v jeho podaní sa v ten večer stali najobľúbenejšou piesňou, o čom svedčal neutíchajúci potlesk.

Zdroj: Filip Jančík

Nočný koncert bol viac-menej bonusom, keďže sa lístky na dva denné koncerty 15. a 16. júna minuli veľmi rýchlo. Hudobník však pre každého, kto sa napriek trom šanciam nedostal na koncert, prináša aspoň pútavú audiovizuálnu spomienku.

 

Keďže čert a Filip Jančík nikdy nespia, už teraz sa hudobník pripravuje na ďalšie hudobné špeciality pre fanúšikov dobrej hudby. Už na jar 2020 prinesie špeciálne akustické turné na netradičných miestach na Slovensku. Navyše, prvým sto fanúšikom, ktorí sa prihlásia na http://bit.ly/verny_fanusik daruje Filip špeciálne predmety a možnosť kúpiť si vstupenky ešte pred oficiálnym spustením predpredaja.

Zdroj: Filip Jančík
Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame