Burgerboom: Luxusne naložená žemľa, z týchto foto vám potečú slinky

unsplash.com

#Aj vy máte pocit, že v poslednej dobe na vás z každej strany kričí slovo burger? Nič nezvyčajné, pretože táto „šmakotinka“ zažíva naozaj boom.

Kto ešte neokúsil dobrý burger, akoby ani nebol človekom. Práve táto pochúťka si získala chuťové poháriky ľudí takmer každej vekovej kategórie. Rýchla príprava, vcelku rýchle zjedenie a príťažlivý výzor tohto jedla patria k prednostiam burgru. O tom, že dať si burger je naozaj trendy, svedčí aj fakt, že na Instagrame sa nachádza viac ako 9 690 000 príspevkov s týmto jedlom a toto číslo neustále rastie.

Fastfoody,reštaurácie ale najmä podniky zamerané na street food sa pretekajú v tom, kto ponúkne ten kvalitnejší, lepší a získa viac zákazníkov. Mnohí sa určite zhodnú v tom, že základom lahodného burgru sú najmä kvalitné suroviny a mäso. Samozrejmosťou by mala mať k tomu príloha v podobe jemne prepečených zemiakových hranoliek a majonéza podľa vlastného výberu. Instagram je zaplavený jeho fotografiami a treba priznať, že z tých fotografií nielen, že vyhladnete, ale navyše vám potečú slinky a to myslíme doslovne.

https://www.instagram.com/p/BcEjWpNgzcs/?tagged=burger

https://www.instagram.com/p/BcElOpCAIvN/?tagged=burger

https://www.instagram.com/p/BcEkknVAH4u/?tagged=burger

 

 

Odporúčame