Z Múmie rovno do českého prepadáku? Legendárneho herca uvidíme Za oponou života, pozri si podivnú ukážku

Brendan Fraser vo filme Múmia

Brendan Fraser vo filme Múmia (Zdroj: Universal Pictures)

#Kariéra herca Brendana Frasera je jednou veľkou záhadou. Pomerne dlho trvalo, kým sa dostal na vrchol Hollywoodu, zahral si v skvelej Múmii a čakala ho svetlá budúcnosť. Všetko sa však rozplynulo a my sme o ňom pekelne dlho nepočuli. Nebyť seriálu Doom Patrol (kde sme si jeho tvár aj tak príliš neužili), asi by sa naňho aj úplne zabudlo.

RECENZIA Animovaný Scoob! bojuje proti duchom aj robotom: Na výsledku mu však uberá hlúpy príbeh

Zabudnutá kariéra je jedna vec, ale dotiahnuť do z hollywoodskych trhákov až do podivne vyzerajúceho sci-fi Za oponou života s Bolkom Polívkom? To už je iná liga. Zatiaľ vieme, že hlavná postava sa prediera zložitosťami vzťahov dnešnej doby. Keď sa dostane do klinickej smrti v nastúpenom rozohranom divadle, dostáva sa do snivého minulého života a možnej budúcnosti.

Všetko sú ale len čiastočne dokonalé kulisy, ktoré narýchlo vytvorí Rezbár Energií, aby k nemu mohol prísť. Po stretnutí dochádza k pochopeniu zmyslu života a peripetií súčasného života. Zlé kostýmy, efekty za pár drobných a nič nehovoriaci dej sú len čerešničkou na torte tohto projektu, ktorý by mal do kín doraziť už na budúci rok. Chudák Brendan.

Za oponou života – upoutávka 2

Behind the Curtain of Life / Za oponou životaMystický film o klinické smrti podle skutečně prožité události. filmový debut Dalibora StachaRežie a scénář: Dalibor StachKamera: Karel Fairaisl Hrají: Brendan Fraser, Marcia Cross, Bolek Polívka, Dawn Olivieri, Dominika Morávková, Petra Bučková, David Novotný, Michal Novotný, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Chantal Poullain-Polívková, Richard Genzer, Michal Suchánek, Bohumil Klepl, Massimo Dobrovic, Martin Zbrožek, Gabriela Filippi, Martina Vážanová, Radka Hutařová, Rachaelka Stachová, Terezka Kozlová, Daniel Stach, Dominika Stachová, Dalibor Stach jun., Dalibor StachHudba: Olga Magdalena3D: Daniel PienčákVýkonná produkce: Roman BartoníčekOdborný poradce: Rudolf Lusk, Akad.arch. Jindřich Goetz

Uverejnil používateľ Za oponou života Pondelok 4. novembra 2019

Zdroj: hashtag.sk, YouTube, csfd.cz
Odporúčame