Bratislavu čaká najväčšie stretnutie youtuberov: Naživo ich zažijete už tento víkend

U Fest

#Bratislava privíta tento týždeň už druhý ročník najväčšieho festivalu youtuberov. Gogo, Selassie, Jirka Král, LucyPug, či MenT. Tak tieto mená môžete stretnúť zoči-voči už 7.10. v bratislavskej Refinery Gallery, kde na vás čaká pokračovanie úspešného Ufestu. Na ňom bolo minulý rok viac ako 2000 návštevníkov a aj tento rok je počet lístkov limitovaný.

U FEST AFTERMOVIE 2016

A je to tu!OFICIÁLNE U FEST AFTERMOVIE 2016

Uverejnil používateľ UFest Pondelok 12. decembra 2016

 

Chýbať nebudú zábavno-virtuálne zóny, v ktorých môžete úplne vypnúť. Novinkou v tomto roku bude Fanta zóna, kde vás čaká to pravé osvieženie. Okrem nej si môžete užiť Gaming, Entertaiment a Fashion, či Music zónu. Zároveň na festivale nie je problém získať podpis či urobiť si selfie s najznámejšími menami česko-slovenskej youtuberskej scény v YouTube Village zóne.

U Fest

Žijeme len raz a práve v sobotu 7.10. v Refinery gallery to bude práve tu a práve teraz, lebo o skvelú hudbu sa postará známy slovenský rapper Ego. Podujatím budú sprevádzať moderátori Roman Juraško a Jasmina Alagici. Vstupenka cez sieť Predpredaj.sk vás ešte dnes vyjde na 10 €, čo je o 5 € menej ako v deň podujatia. Ak chcete mať stretnutie s obľúbeným youtuberom isté, v ponuke sú aj VIP lístky. Okrem stretnutia s ním je zabezpečené občerstvenie a autogramiáda.

U Fest

 

Odporúčame