#Rok 2019 bude patriť slovenskej raperke Aless. Potvrdzuje to už v týchto dňoch. Ešte je len január a už má vonku klip a ohlásený nový album.
S kamerou sme sa tak boli pozrieť na natáčanie klipu Kráľovná noci. Ten sa nakrúcal v Malackách v areáli Event Hall a to pod taktovkou Dušana Krajčoviča.
Rapom i obrazom na ňom spolupracovala aj Alessina česká kolegyňa Sharlota. Ak ti toto meno doteraz veľa nehovorí, tak to sa o chvíľu zmení. Okrem toho, že je najznámejšou raperkou u našich západných susedov, je tiež moderátorkou speváckej súťaže The Voice.
Behind The Scene: Kráľovná noci
Ako už spomíname vyššie, Aless vydá tento rok aj album. Ten bude vonku už 3. marca a ponesie názov Druhá šanca. A podľa prvej ochutnávky bude určite stáť za to.
Klip

Silne texty