Boli sme pozrieť štýlovú novootvorenú predajňu Footshopu v Bratislave

Footshop aktuálne u nás patrí k najlepším obchodom najmä s topánkami. Ak sme si chceli kúpiť niečo zo štýlových kúskov od tohto predajcu, museli sme tak urobiť cez eshop. Momentálne si už však minimálne Bratislavčania môžu štýlove sneakers kúpiť aj v novootvorenej kamennej predajni.

Otvorenie prebehlo 2. decembra na Čulenovej 9 v Bratislave. Na otváračke sa stretla naozaj široká komunita mladých ľudí, ktorí si prišli vychutnať veľkolepé otvorenie prvej kamennej predajne Footshopu na Slovensku. Nechýbali stánky s RedBullom, Jägermeistrom a samozrejme nechýbal ani štýlový sprievodný program. O muziku sa už od začiatku staral DJ, a samozrejme prišli na rad aj známi interpreti a tanečná skupina Laciho Strikea. Na otváračke si mohol stretnúť Ega, Zaya či Rytmusa alebo Dalyba.

001

Poďme ale ku samotnej predajni, ktorá sa nesie naozaj v štýlovom duchu. Ako budete môcť vidieť na fotkách od Footshopu, je to priestranná, štýlová a moderná predajňa, s najväčším výberom tenisiek na Slovensku, ako sme samozrejme aj mohli čakať. Otváracia párty rozhodne nie je posledná, ktorú bude tento priestor hostiť. Ak niekedy budete v Bratislave, určite sa tam nezabudnite ísť pozrieť, je to blízko Dunaja a Eurovei.

002

003

004

005

Na záver pridávame aj video, kde si môžte prezrieť, ako to na otváračke vyzeralo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.