Blogerka Ivana ti ukáže, že farieb sa nemusíš báť: Outfitmi rozžiari aj ten najhorší deň

Foto: Instagram.com/stanclova.ivana

#Hovorí sa, že minimalizmus vládne v móde. Jednoduché strihy, zemité farebnosti a na ulici to potom vyzerá ako v ten najviac upršaný deň. Nehovoriac o tom, že sa na seba ľudia podobajú ako vajce vajcu.

To ale rozhodne nie je prípad blogerky Ivany. „Som učiteľka, ktorá nikdy neučila. Venujem sa ženskej kráse. Pracujem ako vizážistka a kaderníčka v salóne v Karlovej Vsi. Napĺňa ma, keď odo mňa odchádzajú žienky spokojné so svojim zovňajškom. Okrem skrášľovania žien, milujem módu, ladenie, farby a farbičky“, hovorí o sebe Ivana na svojom blogu. To, že sú jej slová pravdivé najmä čo sa týka farieb, potvrdzuje fotografiami jej outfitov.

Krikľavá žltá s fialovou, modrá s ružovou alebo zelená s inou výraznou farbou? Pre mnohých ľudí niečo nepredstaviteľné, ale pri Ivane úplne bežné. A pozor! Dokáže to s farbami bravúrne, pretože nevyzerá ako pestrofarebný kanárik ale ako baba, od ktorej by sa mohli mnohé dievčatá učiť. Či už ide o vsrtvenie alebo kombináciu rôznych materiálov, každý jeden outfit vychádza Ivane na jednotku. Okrem farieb sú jej poznávacím znamením krátke blond vlasy a infantilné kabelky. Nevieme, ako to táto baba robí, ale je rozhodne iná v pozitívnom slova zmysle.

Jej osobnosť a pestrofarebnosť učarovala už takmer 8-tisícom ľudí. A my sme radi. Život je predsa príliš krátky na to, aby chodili ženy zahalené v čiernej, čo poviete?

 

Odporúčame