Bitman spojil sily s Kalim a Dominikou Mirgovou. Vychutnaj si novinku NETREBA

Zamýšľame sa nad tým, či už vôbec niekedy bolo také leto, kde vznikalo toľko rôznych kombinácií interpretov na skladbách. Ktovie, možno ani nie. Jedno aktuálne kombo sa objavuje na skladbe NETREBA, kde sa spojili rapperi Kali a Bitman a dopĺňa ich slovenská speváčka Dominika Mirgová. Rozhodne je to niečo, čo by vás mohlo zaujať. 

Track NETREBA je čerstvou novinkou, na ktorej sa stretáva trojica umelcov, ktorí sú rozdielni, ale zároveň im to ladí. A to je prvok, ktorý niekedy akoby strácal zo slovenskej hubdy. V tomto prípade to ale neplatí, Bitmanov rýchly rap dopĺňa Kaliho rutinérstvo a oboch ich šperkuje Dominika Mirgová, ktorá potvrdzuje, že je pravdepodobne možno v najlepšej fáze svojej kariéry. Nebudeme dlhšie zdržovať, poďte si skladbu vypočuť.

Pohodový vibe, zaujímavý videoklip a riadky, ktoré majú výpovednú hodnotu. To nájdete v skladbe NETREBA, ktorá otvára poslednú fázu tohtoročného leta. Áno, aj keď sa nám to nepáči, leto končí už čoskoro, pričom pocitovo už prakticky skončilo. To ale rozhodne nevadí, tento song vás naladí správnym spôsobom. Táto skladba je zároveň ďalším dôkazom toho, že Kali dokáže rapovať o čomkoľvek, že Bitman sa dostáva do väčšieho povedomia ako kedykoľvek predtým, a že Dominike to s rappermi ladí. No nemáme pravdu?

Foto: YouTube, Netreba, Kali, Bitman, Dominika Mirgová 

Odporúčame