ARTIST – najviac koncertný album Majka Spirita? Turné už čoskoro

Mark Spirit je v tomto období jedným z interpretov, o ktorých sa hovorí najviac. Dôvod je prostý, toto leto Speasymu vyšiel nový album, na ktorom spolupracoval so svojím dlhoročným kamarátom a kolegom Grimasom. Artist je skutočne podarené CD, ktoré si ľudia veľmi rýchlo obľúbili. Nečudo, že viacerí priaznivci sa už priam nevedia dočkať toho, kedy Majk spolu s Grimom vyrazia na turné k CD Artist. 

Tí, ktorí si album kúpili ho majú doma už pár týždňov, tí, ktorí čakali na streamovacie služby či na YouTube, taktiež už môžu triezvo zhodnotiť, aký tento album vlastne je. Artist vás donúti zamyslieť sa, pomôže vám mentálne vypnúť a v niektorých prípadoch vás aj roztancuje.

Toto CD sme už rozoberali viackrát, venovali sme mu aj osobitný článok, ktorý nájdete na našom webe. K pocitom z albumu Artist sa vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram aj samotný Majk Spirit. „ARTIST je zatiaľ asi môj najviac koncertný album a my sa extrémne tešíme na jesenné ARTIST TOUR,“ vyjadril sa Speasy, pričom vzhľadom na to, aké mesiace sú za nami, sa mu rozhodne nečudujeme, že sa už nevie dočkať živých akcií.

„Napíšte mi do komentu mesto alebo tagnite club, v ktorom by ste chceli našu novú show,“ dodal a vyzval priaznivcov, aby svojou troškou ovplyvnili, kde sa Majk Spirit s Grimasom s novým albumom Artist zastavia. Viackrát sa stalo, že keď fanúšikovia v komentároch tlačili určité miesto alebo klub, tak interpret nakoniec takpovediac povolil a vydal sa tam. Nie nadarmo sa hovorí – hlas ľudu, hlas Boží.

A keď sme si pozreli komentáre, je to tam skutočne rôznorodé a niektoré lokácie priam prahnú po tom, aby tam členovia legendárnej skupiny H16 prišli. Nuž, uvidíme, ako sa nakoniec Speasy a Grimo rozhodnú, ale celá republika bude podľa všetkého pokrytá pripravovanou ARTIST TOUR.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame

Odporúčame