Apro vydáva EP Kapitán a spolu s ním aj rovnomennú skladbu s videoklipom

Už nejaký čas dávame priestor na našom webe aj menej známym alebo začínajúcim interpretom. Určite má význam z času na čas podporiť aj menej známych chalanov, ktorí by na iných portáloch miesto nedostali. Aj keď nám chodí denne veľké množstvo správ, nedá sa uverejniť všetko.

Prejdime už ale k dnešnému chalanovi, ktorý si hovorí Apro. Ako už z nadpisu vyplýva, Apro vydáva EP Kapitán, a spolu s ňou pilotnú pieseň s rovnomenným názvom, ku ktorej dopĺňa aj videoklip. Kamil má 20 rokov a pochádza z Novej Dubnice.

Rapujem už asi 5 rokov, začal som s tým na strednej škole. Robím to s dobrým úmyslom, pre ľudí. Chcem si často krát vyjadriť svoj názor a pomocou rapu to ide najlepšie, a preto som sa rozhodol vydať Kapitána, ktorý toho bude dôkazom.“ – hovorí Apro.

O skladbe, ktorú tu dnes budeme prezentovať, si ešte povieme pár informácií. Mix/master zmákol Sumo z Trenčianskej skupiny Knockout a o produkciu sa postaral Dumbbeatz. Ak sa chceš o samotnom interpretovi a jeho tvorbe dozvedieť viac, navštív jeho fanpage. Nebudeme už teda viac písať, prejdime k samotnej skladbe. Nech sa páči.

 

Odporúčame