Americký youtuber na Slovensku: Máme hrozné cesty a krásnu prírodu. Ako dopadlo v teste jedlo?

Youtube

#Kult America je americký youtuber žijúci v Poľsku, ktorý síce nepatrí k najvýraznejším menám medzinárodnej vlog scény, no aj tak jeho videá generujú slušný počet pozretí. Ryan Socash, rodák zo Chicaga, sa v Poľsku pomerne často objavuje v médiách, spolupracuje s hudobníkmi a popritom nakrúca svoje vlastné videá. Na prelome rokov sa tak stalo aj na Slovensku.

Ako Socash vo videu povedal, na Slovensku už niekoľkokrát bol, no nikdy skutočne neobjavil čaro malých dediniek a mestečiek. Teraz si to však vynahradil a to potulkami v okolí Oravy. Youtuber bol totálne ohromený našou prírodou a tiež povedal, že patrí k tomu najkrajšiemu, čo videl. Naopak, naše cesty ho nepríjemne zaskočili a podľa jeho slov patria zase k najhorším, na akých jazdil. A to aj napriek tomu, že žije v Poľsku.

Okrem 11-minútového „turistického“ videa tiež Socash testoval slovenskú kuchyňu. Tá dopadla veľmi dobre, vybral si totiž skvelé jedlá – od obligátnych bryndzových halušiek, cez vyprážaný syr, jelení guláš až k panenke na hríboch. Hoci našu kuchyňu prirovnal k českej, zaslúžila si takmer samé pozitívne slová.

Odporúčame