Aký život si vybral Kali? Vypočuj si v novinke s Alanom Murinom

Kali

Kali a Alan Murin v novom klipe (Zdroj: Instagram.com/dezertkalimusic)

#Pomimo príprav na svoj nový album RETROSTAR nám Kali v uplynulých dňoch poslal svoj najnovší videoklip. Ide o novú skladbu s názvom „Vadí, nevadí“, ktorá dostala tradične produkciu od Petra Panna a máme tu aj ďalšiu spoluprácu. Na feate sa totižto predstavil Alan Murin.

Kali a Alan Murin opäť bok po boku

S Alanom má Kali za sebou už niekoľko skladieb, pričom naposledy sme ich spoločne mohli počuť v skladbe „Raz dva tri“ z Alanovho minuloročného a veľmi vydareného debutového sóla Trueself. Aj aktuálna novinka znie veľmi príjemne. O videoklip tohto tracku sa postaral tradične Dušan Krajčovič, ktorý stojí za naozaj veľkým číslom Kaliho klipov. Uži si sledovanie!

Nový album sa blíži

Rok 2023 bude pre fanúšikov domáceho rapu naozaj skvelým. Okrem toho, že svoju novú štúdiovku vydal Samey, AstralKid22, Dame, už onedlho sa dočkáme albumu Flowdemort od Separa, svoje nové sólo chystá aj Majk Spirit a takisto sa šepká i o tom, že po rokoch by sme sa mali dočkať aj nového albumu od Rytmusa. Kali k tejto bohatej nádielke prispeje samozrejme taktiež, pretože sme už mohli počuť niekoľko veľmi vydarených skladieb z jeho chystaného projektu Retrostar.

Aktuálna skladba „Vadí, nevadí“ však bude podľa vyjadrení obľúbeného slovenského rapera aj spoločne s nedávnou skladbou „Decembrový“ mimoalbumová, teda o to viac nov´ých vecí budeme počuť priamo z tracklistu!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame