Ako po slovensky znie spojenie rapu a rocku? Zistíš na tomto projekte!

Ako by vlastne mohlo po slovensky znieť spojenie rapovej a rockovej muziky? Zistíš to na tomto špeciálnom projekte!

Už zopárkrát sme tu mali rapera menom Ignasio, ktorý prináša na Slovensko ojedinelé hudobné spojenie vzhľadom na našu zemepisnú šírku. Jeho zámerom je totiž priniesť spojenie rapového a rockového žánru, a práve tento štýl chce v slovenskej hudbe reprezentovať.

Zhorel muzikou?

Nedávno sme ti písali článok o jeho skladbe smerovanej na podporu Ukrajiny v súčasnej situácii. Vieš si ho prečítať TU

Pokým sa čakalo na dokončenie prác Ignasiovho nového EP-čka, pripravil si pre nás nový videoklip. Ide o skladbu, ktorá bola doposiaľ iba „šuflíkovkou“, ale podľa nášho názoru si našla právoplatné miesto aj na samotnom projekte. Ide o track s názvom „Fejk“, na ktorom raperovi a hudobníkovi hosťuje legenda z Trnavy – Torula!

Produkciu tohto beatu zastrešil Ignasio sám a dodatočné zvukové úpravy malo na starosti štúdio Nefkus. 

Čo prináša Ignasio na novom projekte?

Ako sme už trochu načrtli, Ignasio pre nás uvaril nové EP pod menom ZHOREL. Tento projekt obsahuje 10 skladieb, ktoré sú všetky ladené do rapovo/rockového štýlu. Ignasio sa netají, že ho v jeho tvorbe priamo ovplyvnil samotný Linkin Park.

Ukážky z EP ZHOREL si vieš vypočuť v prepracovanom snippete na YouTube:

Ignasiovo nové EP-čko už vieš samozrejme nájsť aj na streamovacích službách! Hoď mu napríklad follow na jeho Spotify, aby sa ti jeho ďalšia nová muzika dostala do uší medzi prvými!

 

Odporúčame