Ako by to vyzeralo, keby Adela povedala nie? Pozrite si 5 najtvrdších odmietnutí žiadostí o ruku z televízie

Youtube

#Valentín je ideálnou príležitosťou na romantické nápady a aj zamilované žiadostí o ruku. 14. februára sme boli svedkom aj toho, ako Viktor Vincze požiadal svoju priateľku Adelu Banášovú o ruku v Teleráne. A hoci sa populárna moderátorka v šoku trochu ostýchala, nakoniec povedala áno. Ako to však vyzerá, keď sa romantická žiadosť o ruku zmení na peklo s množstvom divákov? Tu si môžete pozrieť niekoľko príkladov.

Televízna improvizácia

Nasledovné video sa odohralo v jednej z amerických večerných šou. Očividne roztrasený a nervózny mladík chce prekvapiť svoju priateľku. Tá vyzerá absolútne zhrozene. Keď vytiahne prsteň, ani nepohne rukou. Televízny štáb na niečo také nebol prekvapený a tak prichádza veľmi improvizovaný strih.

NBA milovníkom nepraje

Existuje niekoľko videí zo severoamerickej basketbalovej ligy NBA, keď sa dievča rozhodne, že možno nejde o ten ideálny moment. V prvom videu dokonca podobnú situáciu predpovedajú komentátori. Následne je im muža ľúto. V druhom prípade sa z maskota vykluje partner s prstienkom. Hm, ktorá z vás by si chcela zobrať za muža plyšového maskota?

Iba povedz áno…

Viete si predstaviť romantickejšie miesto, akým je nakrúcanie televíznej relácie o futbale a rugby? My asi áno. Napriek tomu sa muž rozhodol svoju priateľku požiadať o ruku live práve tam. Keď pokývala hlavou, doslova ju žiadal, aby povedala áno. Jej reakcia? Útek zo scény.

Zakliaty šport

A opäť šport, tentoraz futbal. Mladík z belgického mesta Bruggy žiadal svoju priateľku priamo uprostred trávnika. Zhrozený výraz dievčiny si asi zapamätáte navždy a to ani nemusíte rozumieť, čo sa vo videu hovorí. Za všetko tiež hovorí moment, keď dievča cúvne a následne zuteká.

Odporúčame