Aj ženy dokážu byť poriadne potvory: Tieto (super)ženy by ste určite nechceli nahnevať

Photo by Valentin Antonini on Unsplash

#Ak si myslíte, že ženy sú vždy krehké a jemné tvory, ktoré sa nevedia brániť, určite vás vyvedú z omylu tieto krátke príbehy. Sú dôkazom toho, že ženy vedia zniesť skutočne veľa. Ale keď ich pomyselný pohár trpezlivosti pretečie, vtedy má pomsta v ich ponímaní skutočne sladkú príchuť.

Na Twitteri sa ženy podelia s kadečím. Aj so zážitkami, ktoré by ste rozhodne nečakali od „nežnejšieho“ pohlavia.

#1 Treba myslieť na praktickosť

Photo by rawpixel on Unsplash

Rozišla som sa s frajerom. Bolo už načase. Nechala som mu kľúče od bytu na stole, no na poslednú chvíľu som si vzala drahú tlačiareň, ktorú som mu darovala na narodeniny. Radšej ju predám, vôbec si ju nezaslúžil.

#2 Len trošku odvahy

Moja spolubývajúca išla na rande naslepo. Bola z toho patrične nervózna. Tak sa v aute na parkovisku pred reštauráciou rozhodla posilniť zopár panákmi tvrdého alkoholu. Čo čert nechcel, vo vedľajšom aute sedel jej objekt záujmu. Ten keď videl, čo robí, tak o rande ihneď stratil záujem.

#3 Podvod sa skutočne nevypláca

Photo by Becca Tarter on Unsplash

Môj priateľ ma podvádzal. Tak som to povedala jeho mame. Tá zastávala názor, že ženy jednoducho musia držať spolu. Tak mu prestala posielať peniaze, platiť poistku i splátky auta. Nakoniec ma zobrala na vynikajúcu masáž a pedikúru. Bola to tá najlepšia terapia.

#4 Superžena sa len tak nenechá ponižovať

Vybrala som sa na výlet do Dublinu. Sama. Jeden chlap ma z celej sily tľapol po zadku. „Si Američanka, tak sa ti to určite páčilo,“ skonštatoval. Takú som mu strelila, že mu ihneď zmizol z tváre arogantný úsmev. Som Američanka. No toto sa nepáči žiadnej žene. A to bez ohľadu na národnosť. Myslím, že sólo cestovanie má na mňa celkom pozitívny vplyv.

#5 Všetko zlé je na dačo dobré

Photo by Viktor Forgacs on Unsplash

So šéfom som mala dosť naštrbený vzťah. Chcel to napraviť, tak mi kúpil čokoládu. Spýtala som sa ho, či tam nie sú náhodou arašidy, pretože som na ne alergická. Tvrdil, že nie. Omyl, boli tam. Dostala som silný anafylaktický šok. Našťastie som ho prežila. A mám ešte jednu novinku. Šéf ma výrazne povýšil.

#6 Tetovanie

Partner ma podvádzal. Rozhodla som sa však, že sa mu pomstím spôsobom, na ktorý rozhodne nezabudne do konca života. Bola som ku nemu prehnane milá a prehovorila som ho, aby sme si dali vytetovať svoje mená na rameno. Stálo ma to veľa prehovárania, no nakoniec súhlasil. Tetovali ho prvého.  Po ňom som bola na rade ja. No postavila som sa a odišla som. Má pamiatku na to, že ženy sa rozhodne neoplatí štvať.

#7 Jemná zámena

Photo by Skyler King on Unsplash

Môj partner ma tiež podvádzal. Bol to rodený narcis, ktorý si dal záležať na svojom výzore. Keď som zistila, že má milenku, vyliala som jeho obľúbený šampón do výlevky a miesto toho som mu tam dala krém na odstraňovanie chĺpkov. Pri umývaní vlasov mu zliezla takmer polovica. Ten jeho zdesený pohľad stál definitívne za to!

Zdroj: brightside.me
Odporúčame