Aj tak sme stále frajeri, nech hovoria, čo chcú: Majk Spirit a Tomi ťa rozhýbu

Ak si počul track Majka Spirita a neupútal ťa, toto ťa bude baviť viac. Ak ťa upútal, tak toto si ťa získa úplne. Pohodová letná skladba Spirita s Tomim ťa dostane do kľudu, roztancuje a budeš sa cítiť ako na výletnej jachte. Pieseň vhodná na toto letné obdobie. Je v nej myšlienka, nevtieravá hudba v pozadí a jednoducho zapamätateľný refrén. Práca tu bola spravená poctivo.

https://www.youtube.com/watch?v=gYCieIPhXRg

V úvode to jemne pripomína DJ Khaleda s Justinom Bieberom a ich megatrack I´m the one. Videoklip je urobený naozaj kvalitne, produkčne sa o skladbu postarali Tomi & Randy Gnepa. „Aj tak sme stále frajeri, nech hovoria, čo chcú. Reči za chrbtom a keď ich stretneš, kokcú. Nemôžu mi radiť, sami nevedia, kto sú. Moja mama je levica, nevychovala ovcu.“

Klasický Majk. Odkaz hejterom. Presne mierené slová. Tak to máme radi. „Nemôžu ma stopnúť, nemôžu mi pokaziť vibe. Chcem dotknúť sa hviezd, hej, život je life. Pusu mi daj, poď sem baby, stojím jak Eiffelova veža.“

Tomi dodáva pesničke potrebnú, povedzme, tanečnosť, Majk jej dodáva textovosť a hĺbku. Táto spolupráca vychádza ako veľmi podarená kombinácia. I keď samozrejme, ak to čítate pred vypočutím si, radšej si to pustite, nech nie ste ovplyvnení naším názorom na tento text.

„Aj tak sme stále frajeri, úsmev do kamery. Život ako v Amerike, z aféry do aféry…. nechcú, aby som mal retiazku, ja nosím štyri. Starám sa o dobrý spirit,“ hovorí Majk v skladbe.

Ak bolo Majkovi Spiritovi vyčítané, že jeho posledný album Nie som tu náhodou nebol volený príliš koncertovo, čo sa jemne ukázalo aj na festivale Hip Hop Žije, skladba ako je táto, potvrdzujú, že populárny slovenský umelec ide aj smerom trackov, ktoré sú na festivaly ako stvorené.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Album plný hitov: KOJO a Calin uvarili spoločný banger s názvom "Amsterdam"

Viac netreba. Počúvajte.

Odporúčame