Aj Slovensko má krásne plus size modelky: Nádherná tvár, kilá navyše, napriek tomu prerazila Kristy v modelingu!

Foto: instagram.com/kudelkoo

#Čoraz častejšie sa v súvislosti s modelingom hovorí o potrebe zmeniť trend vychudnutých modeliek za ženy, ktoré vyzerajú „normálne“. Haló vzniklo aj nedávno potom, čo sa na prehliadke Yves Saint Laurent na Fashion Weeku predviedli modelky, ktoré vyzerali priam až zúfalo vychudnuto. Napríklad, na takej Kai Gerber oblečenie doslova viselo a len-len, že sa jej nepodlomili kolená.

Téma vychudnutých modeliek sa však rozhodne netýka 20-ročnej Kristy Kúdelovej. Nádherná brunetka dokonale zapadá do trendu plus-size modeliek, ktorý pomaly ale isto rastie. Slovenka aktuálne pôsobí v Miláne a zastrešuje ju Mix Model Management. Kristy sa môže pochváliť tým, že má priam nádhernú tvár s výraznými hnedými očami a plnými perami. Korunku krásy jej dodávajú lesklé a husté tmavé vlasy.

Zaujíma ťa, aké miery má táto plus size modelka? Od naučených 90-60-90 je to poriadne ďaleko. Ako uvádza jej agentúra, Kristy sa pýši mierami 102-87-114 a výškou 176 centimetrov. Pozri sa na jej fotografie, ktoré ťa rozhodne presvedčia o tom, že sexi môže byť aj baba, ktorá má krivky. Nám sa teda nenormálne páči a veľmi jej fandíme!

Odporúčame