Aj pre toto sa ľudia rozvádzajú: Dôvody, nad ktorými budete krútiť hlavou

Pexels.com

#Rozvody sú v dnešnej dobe bohužiaľ samozrejmosťou. Nikomu to nepríde zvláštne, ak si dvaja ľudia nerozumejú a rozhodnú sa ukončiť manželský zväzok. Pozrime sa ale na to, s čím všetkým sa stretli sudcovia pri rozvode.

Čarodejník make-up

Make-up dokáže hotové zázraky. Ženy sa vďaka pár šikovným ťahom menia doslova na nepoznanie a mužov tým dokážu bravúrne zmiasť, najmä po odlíčení. Veľký šok zažil aj istý muž z Alžírska, ktorý videl svoju ženu bez make-upu po prvýkrát až po svadobnej noci. Okrem nepríjemného prekvapenia z výzoru jeho nenalíčenej ženy podal na ňu žalobu za podvod a rozvodové papiere boli okamžite na stole.

Mäso áno, prílohy nie!

Nie, nejedná sa o diétu v podobe delenej stravy. Skutočne zaujímavý dôvod na rozvod si našla žena z Tennessee, ktorá s láskou vždy pripravovala svojmu mužovi jedlo. Nešlo však o hocijaké, ale o steak s cibuľkou a prílohou. Podarený mužíček však vždy zjedol iba mäso a prílohu nechal. To ženu natoľko rozčúlilo, že neváhala a rozhodla sa s takýmto manželstvom skoncovať.

https://www.instagram.com/p/BV4O4uWgSpq/?tagged=steak

Žiarlivosť bez hraníc

U niektorých ľudí môže byť žiarlivosť natoľko silná, až im z toho úplne prepne a robia činy, ktoré sú pre mnohých nepochopiteľné. Manžel z Montany chorobne žiarlil na svoju ženu a tak vymyslel šialený nápad. Vždy, keď musel odísť z domu bez svojej ženy, jej podrážky na topánkach označil kriedou, aby tak zistil, či v čase jeho neprítomnosti odišla z bytu. Jeho žena po dvoch rokoch naozaj odišla, ale už sa nikdy nevrátila.

Odporúčame