Aj pre toto sa ľudia rozvádzajú: Dôvody, nad ktorými budete krútiť hlavou

Pexels.com

#Rozvody sú v dnešnej dobe bohužiaľ samozrejmosťou. Nikomu to nepríde zvláštne, ak si dvaja ľudia nerozumejú a rozhodnú sa ukončiť manželský zväzok. Pozrime sa ale na to, s čím všetkým sa stretli sudcovia pri rozvode.

Čarodejník make-up

Make-up dokáže hotové zázraky. Ženy sa vďaka pár šikovným ťahom menia doslova na nepoznanie a mužov tým dokážu bravúrne zmiasť, najmä po odlíčení. Veľký šok zažil aj istý muž z Alžírska, ktorý videl svoju ženu bez make-upu po prvýkrát až po svadobnej noci. Okrem nepríjemného prekvapenia z výzoru jeho nenalíčenej ženy podal na ňu žalobu za podvod a rozvodové papiere boli okamžite na stole.

Впервые мне пришлось корректировать такие тёмные зоны усталости глаз. Самостоятельно это сделать моя модель ранее не могла, но, получив несколько ценных рекомендаций от меня, #нина_климушина ,я думаю сейчас у неё всё получаеться 😉 #визажистхарьков #nina_klimushina #makeuplab #MakeupLaboratory #макияжхарьков #школамакияжахарьков #школавизажахарьков #курсымакияжахарьков #обучениевизажухарьков #бровихарьков #допосле #макияждопосле #макияждоипосле #до_после #макияж_до_после #beforeafter #before&after #makeupbeforeafter

A post shared by Макияж/визаж/брови/makeup (@nina_klimushina) on

Mäso áno, prílohy nie!

Nie, nejedná sa o diétu v podobe delenej stravy. Skutočne zaujímavý dôvod na rozvod si našla žena z Tennessee, ktorá s láskou vždy pripravovala svojmu mužovi jedlo. Nešlo však o hocijaké, ale o steak s cibuľkou a prílohou. Podarený mužíček však vždy zjedol iba mäso a prílohu nechal. To ženu natoľko rozčúlilo, že neváhala a rozhodla sa s takýmto manželstvom skoncovať.

Žiarlivosť bez hraníc

U niektorých ľudí môže byť žiarlivosť natoľko silná, až im z toho úplne prepne a robia činy, ktoré sú pre mnohých nepochopiteľné. Manžel z Montany chorobne žiarlil na svoju ženu a tak vymyslel šialený nápad. Vždy, keď musel odísť z domu bez svojej ženy, jej podrážky na topánkach označil kriedou, aby tak zistil, či v čase jeho neprítomnosti odišla z bytu. Jeho žena po dvoch rokoch naozaj odišla, ale už sa nikdy nevrátila.

有冇人係38 39腳 ?我個鞋櫃爆喇 !! #shoeswardrobe #shoesforsale

A post shared by Laiza S (@laizas_) on

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií