Aj celebrity sú len ľudia: Toto sú zlozvyky (nielen) Hollywoodskych hviezd, z niektorých ti príde celkom nevoľno

Rihanna (foto: DoD News, EJ Hersom/Wikimedia Commons)

#Hovorí sa, že každý umelec je tak trochu svojím spôsobom šialený. Zrejme na tom bude niečo pravdy, pretože inak sa zrejme nemohli venovať tomu, čo robia na profesionálnej úrovni.

I napriek tomu, aj oni sú len ľudia z mäsa a kostí. Majú pocity, nálady a zlozvyky rovnaké, ako bežní ľudia, ktorí nepôsobia v šoubiznise. Brad Pitt má problémy s hygienou, zlozvyky neobchádzajú ani členov kráľovskej rodiny a uf, taká Rihanna podľahla výdobytku doby. Pozri sa na ďalšie celebrity, ktoré majú svojich „démonov“.

Cameron Diaz

47-ročná herečka sa v posledných rokoch nepreslávila žiadnou výraznejšou úlohou. Možno za to môžu aj jej zlozvyky. Okrem toho, že si okusuje nechty, čo je zlozvyk, ktorý trápi aj Oliviu Wilde alebo Britney Spears. Navyše, Cameron nevie udržať jazyk za zubami a vulgarizmy z nej len tak sršia. Toto sa k dáme naozaj nehodí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cameron Diaz (@camerondiaz),

Mila Kunis

Kráska, ktorú v mladosti preslávila najmä úloha Jackie zo seriálu Tie roky sedemdesiate je ženou, za ktorou sa obzrie nejeden chlap. Dokonalý výzor ju ale stojí pri jej zlozvyku nemalé úsilie. Mila má slabosť na fast foody a donuty, ktoré si, podľa jej priznania, dopraje viac, ako je potrebné. Podobne je na tom aj Barbra Streisand, ktorá vďaka tomu pribrala viac ako 13 kilogramov.

 

Lana Del Rey

Keď bola malá, navštevovala katolícku školu. To však neznamená, že sa držala všetkých morálnych zásad. Kvôli jej závislosti od alkoholu bola v pätnástich poslaná na internátnu školu do Connecticutu, Dnes má Lana Del Rey hlavne jednu závislosť, alebo skôr zlozvyk. Cigarety! V tomto s ňou „drží“ krok aj Katherine Heigl.

Brad Pitt

Sexidol žien po celom svete sa nepreslávil práve svojou hygienou. Ako informuje storypick.com, Brad Pitt sa nekúpe celé týždne. Ospravedlňuje to údajne tým, že nemá na sprchu skrátka čas. Dokonca údajne ani nepoužíva mydlá, lebo si myslí, že sú toxické.

Brad Pitt z filmu Vtedy v Hollywoode (Zdroj: CINEMAX)

Rihanna

Novodobým vynálezom, pokrokom či dobe, priamo podliehajú aj celebrity. Svoje by o tom vedela povedať barbadoská kráska Rihanna či Kylie Jenner. Obe sú totiž závislé od sociálnych sieťach! Nuž, slávu si treba nejako udržať.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa badgalriri (@badgalriri),

Kristen Stewart

29-ročná herečka, ktorá sa do povedomia verejnosti zapísala najmä ako Bella Swanová v Twilighte, si veľmi často oblizuje a hryzie pery. Au. Tomuto zlozvyku prepadla aj čokoládová kráska Halle Berry.

Simon Cowell

Asi najznámejší televízny kat z porotcovských šou Simon Cowell má prirodzený rešpekt u každého, kto sa túži prostredníctvom súťaže dostať do svetla reflektorov. Možno by tento strach opadol, keby súťažiaci vedeli, že Simon Cowell má „ženskú“ slabosť. Potrpí si na kvalitnom opálení a je jedno, či ho získa prostredníctvom slnka alebo solária.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @simoncowell,

 

Britney Spears

Zlozvyk Britney Spears, ktorú bola kedysi označovaná ako princezná popu, priam bije do očí a možno si si to všimol už aj ty. Britney má neustálu potrebu žuť žuvačku a to bez ohľadu na to, kde sa nachádza alebo či práve robí rozhovor.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Same faces, same dress, new hair !!!!! 👠 Yes, my sister inspired me to go dark !!!!!!!

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),


Princ William

Zlozvyky neobchádzajú ani kráľovskú rodinu. V istom rozhovore prezradila Kate Middleton na princa Williama, že si rád pochutnáva na jedle na gauči v obývačke.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily),

 

Odporúčame