ADiss vyhovel fanúšikom a posiela videoklip: Toto je BUDEM TAM

O rapperovi menom ADiss sa často traduje, že keby má marketing vybudovaný ako jeho kolegovia z brandže, bol by radený medzi TOP interpretov na Slovensku. Každopádne, ADiss je nesmierne kreatívny a v neposlednom rade aj aktívny. Toto leto patrí jeho EP JÚN, pričom fanúšikom aktuálne doprial videoklip k veľmi obľúbenej skladbe s názvom BUDEM TAM. Rovno sa na to poďme pozrieť.

„EP JÚN so sebou prinieslo 4 krásne skladby a jednou z nich je BUDEM TAM. Vzhľadom na to, že sa iba audio okamžite dostalo do trendov na YouTube, som sa rozhodol potešiť Vás videoklipom,“ napísal ADiss na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 30 tisíc ľudí. Faktom je, že BUDEM TAM je naozaj trackom, ktorý si fans obľúbili, čo dokazujú aj štatistiky zo streamovacích platforiem ako Spotify alebo Apple Music.

ADiss potom pokračoval o videoklipe: „To sa našťastie podarilo a bez akejkoľvek predstavy som prácu odovzdal do rúk šikovného @geminivideo a Martin vymyslel pekný scenár, zorganizoval výrobu, podržal kameru a zostrihal krásne umelecké dielo, ktoré už v tejto chvíli nájdeš na našom profile na YouTube,“ pokračuje interpret, ktorý si hovorí aj Deezy. Zo skladby aj z vizuálu ide dobrá energia, cítiť letné vibes a celkový koncept sa ľuďom páči, o čom píšu aj v komentároch na Instagrame či priamo pod videom.

„Neštandartný vizuál sa podaril aj vďaka hercom @itsmatille & @0filinx za čo pekne ďakujem, rovnako ako ďakujem @tomas.hulej za pomoc pri nakrúcaní a bs photo,“ poďakoval ADiss ľudom, ktorí mu pomohli s vizuálom. Zároveň priznal, že videoklipy k skladbám nie sú niečím, čím by sa vyslovene vyžíval. Jeho preferencie sú iné. Je to prirodzené, má to tak viacero interpretov, pretože najradšej tvoria, píšu a rapujú, pričom ostatné veci, ktoré sú síce nevyhnutné pre úspech, ale nie sú ich primárnou náplňou práce, ich až tak nenapĺňajú.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus a Dollar Prync: Na čo sa môžeme tešiť?

„Robiť klipy nie je moja najobľúbenejšia činnosť, radšej sedím v štúdiu, ale keďže ma toľko podporujete a kráčate so mnou túto náročnú cestu, vždy sa teším, keď Vám môžem dať niečo navyše, ako napríklad tieto pohyblivé obrázky do rytmu mojich tónov,“ prezradil na svojom profile. „Ďakujem za každú reakciu, koment či zdieľanie. Aj na základe toho vo mne pretrváva chuť tvoriť.“ 

ADiss si ide vlastnou cestou, na ktorej je úspešný a my mu držíme palce. Viackrát sme sa zamýšľali nad tým, že keby bol komerčnejší, tak by jeho hviezda svietila jasnejšie, ale vzhľadom na to, že sa mu darí, tak nie je dôvod, aby niečo menil.

Foto: ADiss, profil na Instagrame ADiss

Odporúčame