ADiss spojil sily s Puertom. Toto sme my, hlásajú obaja v novom tracku

Kombinácia ADissa s Puertom nie je niečo, o čom by ste zrejme rozmýšľali, že musíte vidieť, ale môžeme konštatovať, že je to niečo, čo vidieť potrebujete. Skutočne, táto dvojica si po ľudskej aj hudobnej stránke rozumie, čo dokazujú aj v aktuálnom tracku Toto sme my. Text má zmysel, hudba sa hodí do celkového dojmu a všetko posúva dopredu ešte aj podarený a kvalitne spracovaný videoklip. Nejdeme vás už napínať, poďme sa na to spoločne pozrieť. 

Skladba uzrela svetlo sveta už počas posledného februárového dňa, a teda má za sebou približne dva týždne. Jasné, poviete si, že sme o nej mali informovať už dávno, ale nie nadarmo sa hovorí, že radšej neskôr ako nikdy. Počas necelých štrnástich dní ju videlo na YT takmer šesťdesiat tisíc ľudí a pomerne slušné počty si ju vypočuli aj prostredníctvom streamovacích služieb ako Spotify, Apple Music, Deezer či ďalšie. Rovno si sem ten track pripojme, nech ho môžete počúvať.

Puerto ft. ADiss – Toto sme my 

Track vznikol pod záštitou ILLUMINATE PRODUCTION, ktorá bola založená v minulom kalendárnom roku. Rapovo vidíme v akcii Puerta s ADissom, po produkčnej stránke sa o skladbu postaral ADiss, ktorý je známy tým, že sa nevenuje iba rapovaniu ako takému, ale rovnako tak je aj producentom. Myslíme si, že kombinácia týchto dvoch je príjemným osviežením slovenskej rapovej jari 2021, pričom obom im to, ako píšeme vyššie, ladí a je to cítiť.

Skladba má myšlienku, má jasne stanovený smer a v istom ohľade sa vám dostane aj pod kožu. Pravdepodobne sa v tomto prípade nemôžeme baviť o virálnom potenciále, ktorý by znamenal milióny prehratí, ale svoju cieľovú skupinu si táto spolupráca dozaista nájde. A cenné je, že cítiť, že chalani si dali záležať na najmenších detailoch, čo si predovšetkým tí náročnejší priaznivci všímajú.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
53 skladieb či Karlova sloha z väzenia: Čo prináša J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition?

Foto: ADiss, profil na Instagrame ADiss + Puerto, profil na Instagrame Puerto 

Odporúčame