Adidas NMD OG sú tu zas a s nimi Reeboky Kendricka Lamara!

Je to tak, už túto sobotu budeme mať tú česť s modelom adidas NMD v pôvodnom OG prevedení – teda s čiernym zvrškom z Primeknitu a červeno-modrými panelmi na oporu chodidla.

Keď v decembri 2015 vyšli, asi nevyvolali taký rozruch, ako adidas očakával, takže sa pôvodné colorway na pultoch nejaký čas ohriali. A hoci sa vraj história opakuje, tak tentokrát bude ich vypredanie dosť rýchle. Silueta adidas NMD sa totiž stala trhákom minulého roku a z pôvodného ležiaka v podobe OG colorway je dnes „ležiak“ až za tisíc dolárov, takže na ich rerelease už sa trasie nejeden botník, preto získať ich rozhodne nebude také jednoduché, ako to bolo v decembri predminulého roku. Pokiaľ ale prídeš v sobotu o jedenástej dopoludnia do bratislavského Footshopu, značne tým svoje šance zvýšiš, pretože presne tam budú dostupné. Aj keď „dostupné“ asi nie je to správne vyjadrenie, pretože ich určite nedostane každý.

A Kendrickove Reeboky?

Nie je to tak dávno, čo vyšla kolekcia modelu Classic Leather v olivovej colorway, ktoré nájdeš už dokonca aj na YouTube. Tentokrát nás ale čaká model Club C v čierno-bielej, čo symbolizuje boj proti rasizmu, s červenými detailmi, ktoré značia moc a vášeň. Tieto Reeboky budeš môcť získať rovnako ako „NMDéčka“, stačí v sobotu naklusať na Čulenovu 9 do Footshopu a o zbytok už sa postará tvoja dobrá karma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.