8 life hackov, ktoré z vás spravia sexi chlapa. Nie je to tak zložité

pixabay.com

pixabay.com

#Väčšina mužov sa ráno prebudí, prečeše si dlaňou vlasy, umyje zuby (niekedy ani to nie) a ide do ulíc. Samozrejme, s výnimkou dnešných metrosexuálov, ktorí to s hygienou preháňajú a starajú sa o seba viac, ako niektoré ženy. Ako teda nájsť zlatý stred, aby ste sa nezapredali mužstvu, ale boli sexi a príťažlivý pre ženy?

1. Pekné nechty

Vždy čisté a ostrihané nechty sú znakom, že sa o seba viete postarať a hygiena vám nie je cudzia. Zabudnite na dlhé nechty na malíčkoch! Táto „móda“ tu bola možno v rokoch osemdesiatych no dnes to s dobrým výzorom nemá nič spoločné. Dokonca by som povedala, že dlhé nechty na mužských prstoch sú doslova nechutné. Ak máte problémy s praskajúcimi nechtami a zádermi okolo nechtových lôžok, namočte si prsty na chvíľku do olivového oleja. Uvidíte, ako dobre budú vaše ruky vyzerať.

2. Umývajte si tvár

Niektorí muži robia pri večernej a rannej hygiene rovnakú chybu. Umyjú si síce zuby a oči, ale na tvár nejako zabúdajú. Nikto po vás nechce nejaké očistné kúry. Ale umyť si tvár čistou vodou, prípadne s trošku hydratačného mydla, by ste určite mali. Predstavte si, čo všetko sa vám na tvár počas dňa nalepí! Keď si s tým ľahnete do postele a necháte to len tak, nečudujte sa, že máte červené fľaky a vyrážky.

3. Zbavujte sa nechcených chlpov

Chlap je tvor chlpatý. Na tom nie je nič zlé, robí to z vás poriadnych mačov. A také strnisko na brade, či zopár chlpov na hrudi, vie niektoré baby poriadne rozvášniť. Horšie je to však s chlpmi trčiacimi z nosa, prípadne z ucha. Tie teda nerozvášnia nikoho. Takže si nezabudnite takéto chĺpky občas pristrihnúť, nech vám odnikiaľ netrčia a neodpudzujú ženské!

4. Dajte si záležať na zuboch

To, že si pravidelne umývate zuby, by malo byť samozrejmé. Pri zuboch a v ústnej hygiene nie je od veci zdržať sa trošku dlhšie. Veď čo je viac sexi ako biele zuby, žiarivý úsmev a svieži dych? Verte mi, že ženám na tom naozaj záleží. Používajte aj zubnú niť, ktorá vás zbaví povlaku a nečistôt na neprístupných miestach. Ústna voda zas perfektne osvieži váš dych.

pixabay.com
pixabay.com

5. Máte sexi pery?

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že rozpraskané, krvavé pery, pokryté suchými zvyškami kože, vyzerajú dosť nechutne. Aby ste takýmto prípadom zabránili, noste pri sebe balzam na pery. Alebo ho používajte aspoň keď idete z domu. Okrem toho je balzam vynikajúcou prevenciou rakoviny pier. Keď ste vonku na slnku, používajte ho každé dve hodiny.

6. Pre jemné oholenie

Aby vás po holení pokožka nepálila, používajte hydratačné krémy alebo vodu po holení. Takisto by ste sa nemali holiť pomocou mydlovej vody. Sú na to predsa špeciálne určené peny a gély, vďaka ktorým nebudete mať podráždenú pleť. Ostane len hladné a príťažlivé oholenie.

7. Starajte sa aj o vlasy

Umyť si vlasy šampónom nestačí. Mali by ste používať aj kondicionér. Vďaka nemu budete mať vlasy zdravšie a lesklejšie. Hlavne keď si potrpíte na dokonalé háro a štýlové účesy, kondicionér by ste nemali vynechať.

8. Opaľujte sa!

Netrčte celé leto zavretý v izbe za počítačom. Vystavte sa aspoň občas slnku! Prirodzené opálenie vyzerá fakt super. Nezabudnite ale používať opaľovací krém. Je veľký rozdiel medzi pekným, prirodzeným opálením a červenou spálenou kožou.

Takže starajte sa o seba! Ale robte to hlavne kvôli sebe, nielen kvôli ženám. Uvidíte, ako dobre budete vyzerať vďaka týmto maličkostiam.

Zdroj: ehow.com

Odporúčame