#7: Vieme, že Matej Tóth je legenda a aj to, že Slováci si svoju krajinu vôbec nevážia

Foto: pixabay.com

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Horúčavy posledných dní tešia/trápia celé Slovensko a určite sa potešíš tomu, že poznáme spôsob, ako sa dobre schladiť. V našej krajine sa totiž rozmohol trend budovania rozhľadní, pričom ďalší takýto unikát nájdeš nad Bojnicami. My sme sa tam boli pozrieť a výhľad sme si doslova zamilovali. Pozerať sa však netreba len vysoko nad hlavu, ale aj poriadne pod nohy. Možno by si začali konečne našu prírodu vážiť a nemuseli by sme zbierať desiatky kíl odpadu v Slovenskom raji.

Pokiaľ svoje leto tráviš niekde na brigáde, možno si si už našetril dostatok peňazí na to, aby si sa konečne vybral s batohom do sveta. K tomu ťa inšpiruje rozhovor s travel blogerkou Alex. Pokiaľ si však peniaze šetríš na niečo iné, tak si rozhodne prečítaj najväčšie klišé v tetovaniach, aby si sa vyhol chybám ostatných.

Okrem toho sme sa pozreli na otázku, ktorá trápi našu generáciu už dlhšiu dobu – dá sa skutočne nájsť láska cez aplikáciu Tinder? O svoj príbeh sa podelila Julia. A keď už sme pri tej láske, vieš, akých päť vecí neurobí žiadny muž, ktorý je skutočne zamilovaný do ženy?

Dnes už skutočne každý vie, že bežec Matej Tóth je skutočnou športovou legendou. A nikdy k tomu nepotreboval obrovské davy na preplnených námestiach, dokonca ani niekoľkomiliónové zmluvy. Všetko to dosiahol láskou k tomu najdôležitejšiemu – športu. Celý názor si môžeš prečítať po kliknutí na tento odkaz. 

Pokiaľ sa však nakoniec radíš k obyčajným letným domasedom, prečítaj si našu recenziu na poriadne napínavú snímku MEG: Hrozba z hlbín, ktorú rozhodne musíš vidieť v kine. Ak ale obľubuješ skôr seriálovú tvorbu, pripravili sme pre teba výber trailerov pre najočakávanejšie televízne projekty tohto roku.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame