#7: Vieme, že leto v USA má aj svoju temnú stránku a prečo si na intrák musíš zbaliť aj dezinfekciu

Photo by Simon Rae on Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Polovica septembra je už viac-menej úspešne za nami, no pokiaľ ti chýba leto a cestovanie, pravdepodobne ťa schladíme rozhovorom s Romanou, ktorá trávila prázdniny v Spojených štátoch.  Druhýkrát by sa na túto cestu však už rozhodne nevybrala. Pokiaľ ale aj počas školského roka túžiš objavovať nové miesta, no tvoja peňaženka nespolupracuje, vyber sa na Liptov a spoznaj jeho krásy. Keď už tam však budeš, skús trošku myslieť aj na okolitú prírodu, nech to opäť nedopadne tak, ako v tomto videu.

Vieme, že slovenské internáty sú v zlom stave, no na týchto fotografiách z Mlynskej doliny si poriadne rozmyslíš, či si miesto kopy handier radšej nevezmeš do kufra saponáty a farbu. A kto vie, možno sa rozhodneš so školou hneď seknúť a založíš si vlastný biznis tak, ako sa to podarilo vizionárovi Elonovi Muskovi.

https://www.youtube.com/watch?v=7wyRcyGl5oY

Ani tento týždeň však na našom webe nechýba video. Naša Marcela vyspovedala počas akcie Adidas Football Battleship na Dunaji seriálových Oteckov. Čo prezradili si môžeš pozrieť po kliknutí na tento odkaz. A keď sme už pri tom, nezabúdaj, že celebrity si vytvárame my sami. Naša redaktorka Mia sa zamyslela nad tým, prečo sa však nimi nestávajú ľudia, ktorí si to skutočne zaslúžia.

Aby toho nebolo málo, pripravili sme si pre teba aj zoznam skutočne neproduktívnych zlozvykov, ktorých sa definitívne musíš zbaviť pred tridsiatkou. Neodkladaj to na neskôr, najlepšie bude začať hneď teraz. K tomu pridávame aj niečo pre kancelárskych „machrov“. Pokiaľ sa chceš blysnúť pred kolegami, rozhodne si prečítaj o týchto geniálnych trikoch, ktoré môžeš robiť s Googlom.

Na záver tu pre teba máme dvojitú porciu kvízov, pričom svoje vedomosti si môžeš preveriť v sfére šoubiznisu, kde ťa potrápia detaily o Kardashiankách. Ak ti je však táto oblasť cudzia, neváhaj a vyskúšaj si, ako dobre poznáš hlavné mestá Európy. Chýbať však nesmie ani recenzia, tentokrát na najnovší prírastok do série o Predátorovi.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame aj Facebooku. Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame