#7: Vieme, že internet je plný mýtov i to, aké je to na Slovensku skončiť vysokú školu

Caleb George/Unsplash.com

#Každý týždeň vám pod menom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok.Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Tak a je za nami máj. Ako zvyčajne, aj na konci tohto mesiaca sme prebehli Instagram rôznych svetových agentúr a vybrali sme tie najzaujímavejšie fotky mesiaca. A keď sme pri fotografii, vyspovedali sme mladého fotografa Denisa Gogu, ktorý v rozhovore prezradil, prečo sa venuje pomerne nezvyčajnému druhu fotenia.

Opäť sme cestovali, Kika vo svojej sérii článkov z rôznych regiónov Slovenska sa tentoraz zamerala na Kysuce, pre náročných i nenáročných turistov.

Marcela, ktorá je v redakcii Hashtagu od jej úplného začiatku pred pár dňami úspešne ukončila vysokú školu. K tomu jej samozrejme gratulujeme, no tešíme sa, že sa na štúdium pozrela aj v našej názorovej rubrike. Podľa jej slov bolo rozhodnutie študovať jedno z najlepších jej v živote.

Internet je plný mýtov. Možno aj vy im veríte, bez toho, aby ste vedeli, že ide o fikciu. Nasledovný článok vám možno ukáže, kde je ukrytá pravda.

V uplynulom týždni nechýbali ani kvízy. Jeden z nich vás otestoval zo svetových hlavných miest, druhý zo štátnych sviatkov.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame