#7 Vieme, že futbal sa dá hrať aj na Dunaji a prečo musíš zájsť do Komárna

pixabay.com

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

September sa už naplno rozbehol, takže pokiaľ ťa začína chytať jesenná depresia, rýchlo sa daj do čítania nášho výberu. Naša krásna Marcela sa vybrala do ulíc až dvakrát, aby sme ti mohli priniesť videá z viacerých veľkých akcií. Konkrétne išlo o unikátny futbalový turnaj na Dunaji a nevynechali sme ani desiaty ročník Telekom Night Run.

Začiatok školského roka sa nesie v znamení návratov na školské internáty. Perfektný internet, nové sociálne zariadenia a postele s matracom sťa obláčik. Tak nejako to vyzerá vo Švédsku. U nás môžeš byť rád, že záchod splachuje a posteľ sa nerozpadne. O tom už ale viac v našom článku. Pokiaľ máš zase chuť zobrať priateľku na fajnovú večeru niekde do podniku, daj si pozor a vyvaruj sa týmto typom reštaurácií. 

pixabay.com

Okrem toho sme ti za posledných sedem dní predstavili dve unikátne miesta, ktoré svojou atmosférou doslova vyrážajú dych. Jedným z nich je impozantné moskovské metro. To denne prepraví neuveriteľných 9 miliónov ľudí a každá stanica predstavuje prepych a dokonalú architektúru. Kvôli druhému miestu ti stačí zájsť do Komárna, kde môžeš vidieť najväčší pevnostný systém, aký bol kedy postavený v Rakúsko-Uhorsku.

Nazreli sme aj do sveta technológii. V našom seriáli Fotenie krok za krokom sme sa zamerali na úpravu samotných fotiek. Okrem toho sme sa aj zamysleli aj nad tým, že Instagram začína byť populárnejší než Facebook. Naozaj nám teda stačia na dorozumievanie už len obrázky? Pokiaľ ti však závislosť na telefóne začína liezť na nervy, skús siahnuť po niektorom z dumbfónov, o ktorých si môžeš prečítať tu. 

Na záver tu pre teba máme jeden rozhovor, recenziu a kvíz. V prvom spomínanom sme vyspovedali rappera PanDee-ho, ktorého texty majú hlbokú myšlienku, prinášajú príbehy i emócie a ak máš aspoň trochu citu v srdci, tak dostanú aj teba. Do kina sme zašli na akčný film Upgrade, ktorý si rozhodne zamiluješ a v morbídnom kvíze sme sa pozreli na to, akou smrťou by si zomrel na Titanicu.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame aj Facebooku. Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame