#7: Vieme prečo Sagan stále vyhráva aj ktorý hip-hopový album je na Slovensku najdôležitejší

Peter Sagan (foto: © BORA - hansgrohe / Bettiniphoto)

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Do polky júna pokračujeme v téme mesiaca, ktorou je v našom prípade šport. Pribudli v nej nové články a to v prvom rade kvíz o Petrovi Saganovi a Tour de France, ktorý možno poodhalí tajomstvo úspechu nášho cyklistu. A tiež bohužiaľ veľmi aktuálna téma, ktorou sú samovraždy slovenských športovcov.

Tohtotýždňový rozhovor smeruje od športu ku gastronómii. Marcela sa porozprávala s Grétkou, ktorá síce vyštudovala politické vedy, napriek tomu sa rozhodla nasledovať svoju pasiu, ktorou je pečenie. Okrem toho sa Marcela vybrala do kina na film Manžel na skúšku. Páčil sa jej? Dozviete sa z jej recenzie.

Pokračujeme aj v seriáli o najzaujímavejších slovenských albumoch. Tentoraz sme si predstavili legendárnu platňu slovenského hip-hopu, debut Trosiek z roku 1997. A keď už sme pri slovenskej hudbe, Nikola pripravila kvíz plný legendárnych slovenských hitov. Dokážete do nich správne doplniť texty?

Z pravidelných rubrík nechýbal ani názor, Mia sa tentoraz rozpísala o tom, aké je dôležité dokázať povedať nie.

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame