#7 Vieme, ktorý slovenský ostrov musíš aspoň raz za život navštíviť a aj aké sú najhoršie zlozvyky celebrít

Photo by Banter Snaps on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Niektoré veci sa jednoducho nemenia, a aj preto začíname našou videotvorbou, ktorú nájdeš aj na našom YouTube kanáli. V spolupráci s ČSOB sme ti opäť priniesli čerstvé novinky zo sveta kinematografie v relácii s názvom FILMTAG. Okrem toho sme rozbehli nový podcast s názvom #citatelskydennikNovú časť si môžeš vypočuť  v tomto článku.

Za posledný týždeň sme si pre teba pripravili aj množstvo rozhovorov. Vyspovedali sme Kristínu, ktorá tvorí krásne a pozitívne ilustrácie aj mimoriadne talentovanú návrhárku Zarinu Šimkovičovú. Aby toho nebolo málo, tak sme sa pozreli aj na zlozvyky (nielen) hollywoodskych hviezd, z niektorých ti príde celkom nevoľno.

Začali sme ti postupne prinášať aj profily slovenských influencerov. Zatiaľ sme si postupne predstavili LucyPug, PPPítra a ešte aj speváčku Simu. Priblížili sme ti aj históriu ďalej svetoznámej značky, tentokrát North Face. A ani tento týždeň nemôže chýbať aj najnovšia časť nášho obľúbeného Denníka stratenej vysokoškoláčky.

Nechýba ani dávka zaujímavostí. Ukázali sme ti ostrov na našom mori, ktorý rozhodne treba vidieť aspoň raz za život, no vybrali sme sa aj do Neapolu, kde ti naša Jana okrem iného predstavila aj 2500 rokov staré podzemie tohto slávneho mesta. A pokiaľ sa ti stále málo, priblížili sme ti rituálnu masovú samovraždu, ktorá vo svete nemá obdobu.

Pokiaľ máš chuť potrápiť svoje mozgové závity, máme tu pre teba takú nálož kvízov, akú sme predtým nikdy ani nemali. Pripravili sme si pre teba nielen otázky o športe a o našich zuboch, ale rovno aj veľký gastro kvíz, v ktorom sa môžeš otestovať, čo všetko vieš o o jedle a potravinách.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame