#7 Vieme, ktoré aplikácie ti zmenia život a aj čo si o záhade v Tribeči myslí autor Trhliny

Zdroj: Photo by Nathan Anderson on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Tak, ako vždy, aj teraz začneme našou videotvorbou, ktorou ťa pravidelne zásobujeme na našom YouTube kanáli. V novom vydaní našej hip-hopovej relácie #RAPTAG sme hľadali odpoveď na otázku, či je 2Pac nažive, no predstavili sme ti aj nálož nových klipov. Okrem toho sme vyspovedali aj tanečníčky Pole Dance a v uliciach sme sa mladých pýtali, čo si myslia o najlajkovanejšej fotografii Instagramu.

Priniesli sme ti aj dvojicu mimoriadne zaujímavých rozhovorov. V tom prvom sme vyspovedali českého režiséra slovinského pôvodu, Olma Omerzu, ktorý nám prezradil, ako nakrúcal svoj najnovší film Všechno bude (recenziu nájdeš tu). Okrem toho nám aj spisovateľ Jozef Karika povedal niekoľko tajomstiev o svojej populárnej knihe Trhlina. Keď už sme pri tejto téme, dáme ti rovno do pozornosti aj článok o pohorí Tribeč a nevysvetliteľných zmiznutiach, ktoré sa v ňom stali.

Venovali sme sa aj finančnej gramotnosti, ktorú je vždy dobré si osvojiť. Mať auto totiž nie je všetko a týchto päť dôvodov ťa o tom rýchlo presvedčí. Pokiaľ si však s peniazmi ešte stále na pomyslenom začiatku, možno by bolo dobre najprv sa vyvarovať najčastejším chybám, ktoré robia mileniáli. K tomu ešte pripájame aj náš názorový článok, v ktorom ti naša Mia odkazuje, aby si nakupoval len to, čo potrebuješ.

Si fanúšikom nahryznutého jablka? V tom prípade si musíš prečítať zaujímavosti o zakladateľovi Applu, ktorým nie je nikto iný, než vizionár Steve Jobs. Okrem toho ti však odporúčame článok o mobilných aplikáciách, ktoré ti rozhodne zmenia život. Aby toho nebolo málo, tak minulý týždeň nás potešila správa, že Slovák Ladislav GuardiaN Kovács sa dostal do rebríčka 20 najlepších hráčov CS:GO.

Chceš vyzerať skvele aj v mrazoch? V tom prípade by ti v šatníku nemal chýbať tento skvelý módny kúsok. Pochváliť sa ním môžeš napríklad na fotografii zo zasneženého Paríža, o ktorého najväčšej dominante sme ti priniesli samostatný článok.

Na záver tu pre teba máme netradičný kvíz. V ňom nám môžeš ukázať, že nárečia sú pre teba malina a hravo si poradíš napríklad aj s trnafčinou. A pokiaľ máš chuť potrápiť svoje mozgové závity ešte viac, vyskúšaj týchto sedem trikov, vďaka ktorým vyťažíš z učenia úplné maximum.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame