#7 Vieme, kam sú Slováci ochotní zájsť kvôli stávke a aj to, čo ťa čaká v budúcom roku

Photo by Almos Bechtold on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Pokiaľ patríš k tým, ktorí si už bez našej videotvorby nevedia predstaviť týždeň, nech sa páči. V našom pravidelnom RAPTAG-u sme sa tentokrát špeciálne pozreli na to, čo priniesol hip-hop na Vianoce v priebehu rokov. Okrem toho sme však pri príležitosti 10. výročia vyspovedali aj kapelu Billy Barman a do ulíc sa vybral náš Ben, aby sa ľudí opýtal, kam až sú ochotní zájsť kvôli stávkam. A ver nám, niektoré odpovede ťa naozaj dostanú.

Už o pár hodín nás čaká (dúfajme) legendárny súboj medzi rapermi Rytmusom a Marpom. My sme ti okrem veľkého súhrnného článku o tomto očakávanom fighte priniesli aj Marpove zábery zo zákulisia, kde nám ukázal, ako trénuje. Nechýbajú však ani videá z pohľadu Rytmusa, ktorý priznáva, že mu to v ringu rozhodne nepôjde tak ľahko, ako s mikrofónom.

Zase si minul na vianočné darčeky všetky svoje úspory? Respektíve si ani žiadne nemal, pretože si všetko stihol rozbiť už v priebehu roka? Neposielaj peniaze hore komínom a radšej sa vyvaruj týmto šiestim veciam, za ktoré platíš úplne zbytočne. A keď už sme pri veciach, ktorým sa treba vyvarovať, na toto počas prvej návštevy rodičov svojej milovanej/milovaného radšej okamžite zabudni.

A k tomu si rovno prečítaj aj o veciach, ktoré by si si mal čo najskôr osvojiť, aby tvoj život stál za to aj po 40-tke. Bol si už niekedy v Budapešti? Pokiaľ nie, rozhodne načerpaj inšpiráciu z nášho článku. Zaručujeme ti, že jej návštevu určite zvážiš. A pokiaľ patríš k milovníkom tenisiek, určite nezabudni navštíviť tieto metropoly, kde nájdeš aj inak nedostupné modely, ktoré ti bude celé okolie závidieť.

Ku koncu roka neodmysliteľne patrí aj sumarizovanie. Priniesli sme ti článok o najpopulárnejších videách na slovenskom YouTube, no zároveň sme pre teba zhrnuli aj najlepšie kvízy roka, vďaka ktorým môžeš trošku potrápiť aj svoju hlavu. Aspoň na chvíľku tak možno zabudneš na šalát. Aby toho však nebolo málo, máme pre teba aj veľký horoskop na rok 2019, tak sa čo najrýchlejšie pozri, čo ťa v ňom čaká.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame