#7: Vieme kam momentálne cestujú Slováci, aj ako si môžeš cez leto privyrobiť

Photo by Guilherme Stecanella on Unsplash

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

Letné prázdniny sa prehupli do svojej druhej polovice, no ešte nikoho z nás nechytá depka z ich konca. Ľudia sa momentálne stále delia na tých, čo pracujú a tých, čo si užívajú dovolenky. My sme si pre obe skupiny pripravili niečo, konkrétne fotografie Slovákov cestujúcich po svete a výber študentských brigád, vďaka ktorým konečne nebudeš mať hlboko do vrecka.

Muži majú akúsi vrodenú potrebu dokazovať okoliu svoju dominanciu. Čo všetko sú preto ochotní urobiť sa dočítaš v článku, ktorý pripravila Mia. Netreba však zabúdať na to, že aj ženy vedia byť poriadne potvory, o čom sa môžeš presvedčiť po kliknutí sem.

Pokiaľ si ten typ človeka, ktorý sa bez foťáku nepohne ani na krok, tak určite klikaj na náš seriál, v ktorého tretej časti ťa Denis naučí, ako upraviť veci tak, aby vyzerali ako z reklamy. Ak však patríš skôr k futbalovým fanúšikom, určite si prečítaj naše dojmy z najmodernejšieho štadiónu na Slovensku, no keď sa ti nechce ani to, tak len zober priateľa/priateľku a bežte spolu do kina. Z pokračovania Rodinky Úžasných totiž budete odchádzať nadšení.

A čo by to bolo za týždeň, keby ste nemali šancu precvičiť si mozgové závity v našom kvíze, tentokrát na tému synoným. 

Na záver nám ešte nejde pripomenúť, že do zajtra na našom Instagrame hráš o lístky do kina, tak neváhaj, zapoj sa a nezabudni nás sledovať!

Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame