#7 Vieme, čo najtrápnejšie robia Slováci pri balení opačného pohlavia a aj ako úspešne začať s behom

Photo by Josh Gordon on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Niektoré veci sa jednoducho nemenia, a aj preto začíname našou videotvorbou, ktorú nájdeš aj na našom YouTube kanáli. Vybehli sme do ulíc, kde sme sa vás pýtali na to, čo najtrápnejšie robia ľudia pri balení opačného pohlavia. Priniesli sme ti aj nový RAPTAG, ktorý sa dá jednoducho zhrnúť do vety – legendy sú späť! Okrem toho sme rozbehli nový podcast s názvom #citatelskydennikNovú časť si môžeš vypočuť  v tomto článku.

Máme pre teba aj poriadnu nálož rozhovorov. Vyspovedali sme Barboru Berezňákovú, ktorá natočila film o únose prezidentovho syna či predstavili Dominika a jeho ručne vyrábané motýliky. Aby toho nebolo málo, priniesli sme ti rozhovor s bývalou modelkou Juli, ktorá vymenila pózovanie za objektív.

Ponorili sme sa aj do života študentov. Toto je 6 krutých právd úspešného štúdia, ktorým sa jednoducho nevyhneš. Keď už pri nich budeš, rovno si prečítaj aj najnovšiu časť nášho obľúbeného Denníka stratenej vysokoškoláčky. Naša Marcela sa podelila o svoje začiatky s behom, čo môže byť inšpiráciou aj pre teba.

Nezabudli sme ani na milovníkov módy. Ukázali sme ti šialené módne trendy, ktoré sme kedysi milovali a zároveň ti predstavili jedinečný štýl Iriny Shayk. Mimochodom, pokiaľ ťa čaká veľká investícia, tak vďaka týmto jednoduchým tipom na nej vieš hravo ušetriť. No a pokiaľ máš chuť vypadnúť do teplých krajín, skús dať šancu benátskemu ostrovu Burano.

Na záver tu pre teba máme nálož recenzií a kvízov. Posvietili sme si na filmového Jokera a zároveň aj na štvrtý štúdiový album od švédskej speváčky Tove Lo. Svoje mozgové závity si môžeš potrápiť na kvíze z angličtiny, ktorú by si mal ovládať v práci a ultimátnych otázkach o Slovensku. Ver nám, nie je to také jednoduché, ako by sa mohlo zdať.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame