#7 Vieme, čo momentálne pozerajú Slováci a aj aké tajomstvá skrývajú chlapi pred ženami

Zdroj: Photo by Alejandro Alvarez on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Opäť sa na úvod zameriame na našu videotvorbu, ktorú môžeš sledovať na našom YouTube kanáli. Posvietili sme si na lietanie s dronmi na Slovensku, ktoré je u nás uchopené zákonom a ty by si ho mal rozhodne dodržiavať. jeho porušenie ťa totiž môže vyjsť poriadne draho. Okrem toho sme zas raz vybehli do ulíc, kde sme sa mladých pýtali, aké filmy a seriály momentálne sledujú.

Pokiaľ v poslednom čase nevieš, kde hľadať na internete inšpiráciu, možno by si mal začať sledovať mladého fotografa Andreja z Prievidze, ktorého tvorba si ťa určite získa. Ak hľadáš skôr zábavu, vyber si zo zvierat, ktoré majú milióny followerov po celom svete. A možno si presný opak a jediné, čo potrebuješ, je anti-sociálna sieť.

Čaká ťa maturita? So sériou podcastov od Hashtagu ju hravo zvládneš!

Podarilo sa nám vyspovedať aj dvojicu Bratislavčanov, ktorí sa rozhodli priniesť do sveta športu niečo, čo tu ešte nebolo. Pozitívom je, že toho môžeš byť súčasťou aj ty! A keď už sme pri tom pohybe, naša Mia ti prináša názorový článok, kde sa zamýšľa nad tým, že pomaly zabúdame na zdravý pohyb.

Pre ženy tú máme článok o mužských tajomstvách, no okrem toho sme sa pozreli aj na to, akým búrlivým vývojom si prešla móda v minulom storočí. Nechýba ani info o financiách v podobe základných pravidiel zarábania či výber fotografií nového trendu vo svete tetovania.

Na záver tu pre teba máme skvelý kvíz a recenziu. Otestovať sa tentokrát môžeš z psychológie, ktorá poriadne potrápi tvoje mozgové závity. V našej poslednej recenzii sme sa zase zamerali na najočakávanejší film tohto roka, Avengers: Endgame. A sklamaní sme rozhodne neboli. Okrem toho ti však dávame do pozornosti aj možnosť pracovať pre nás. Viac sa o hľadanej pozícii dozvieš tu.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame