#7 Vieme, ako vyzerá to najlepšie za rok 2018 a aj ako zatočiť s poriadnou opicou

Photo by Scott Warman on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Rok 2018 je definitívne minulosťou a my ti prajeme, aby bol tento nasledujúci aspoň raz taký dobrý, ako ten predošlý. Toto obdobie často patrí sumarizovaniu a inak to nebolo ani na našom webe. V špeciálnom silvestrovskom vydaní nášho #RAPTAG-u sme si pre teba okrem rekapitulácie udalostí pripravili aj prvú súťaž, takže sa do nej zapoj čo najskôr. Okrem toho sme sa však v uliciach pýtali Slovákov, aké novoročné predsavzatia si dávajú a či sú vôbec schopní ich dodržať.

Nechýbali sme ani na hernom festivale Y-Games, kde sme zisťovali, ako a či vôbec sa dá živiť hraním hier. Svoj názor nám prezradili hráči, profesionálni tréneri a dokonca aj milovník hier Strapo či Gabryell zo zoskupenia Nerieš. Vyspovedali sme aj profesionálneho fashion fotografa Branislava Belka, ktorý ti v prvom rade odkazuje, že niekedy jednoducho musíš robiť veci aj zadarmo. Pri videách však ešte zostaneme, keďže tu pre teba máme rebríček najlepších klipov na českej a slovenskej rapovej scéne.

Stále však platí, že základom klipu musí byť dobrý track. Práve preto sme vybrali aj 10 najlepších rapových skladieb roku 2018. Nájdeš medzi nimi aj svoju obľúbenú? Nevynechali sme ani svet módy a pozreli sme na to, čo okrem ľadvinky a dad shoes letelo. Na to sme rovno nadviazali článkom o najlepšie oblečených ženách, z ktorých vkusu môžeš na začiatku roka čerpať aj ty.

Pokiaľ hľadáš trošku inšpirácie do nového roka, začítaj sa do motivujúcich príbehov ľudí a inšpiruj sa. Pripravili sme pre teba výber našich najzaujímavejších rozhovorov. Pokiaľ momentálne stále nevieš, čo čakať od nasledujúcich dvanástich mesiacov, možno ti napovie tento veľký horoskop. Ak sa len chceš trošku potešiť novým technologickým kúskom, rozhodne by si nemal vynechať ponuku top smartfónov, ktoré ovládnu trh.

Na záver tu pre teba máme obrovskú nálož kvízov. Potráp si po silvestrovskej opici svoje mozgové závity výberom toho najlepšieho, čo si na našom webe v tejto kategórii mohol nájsť za rok 2018 A keď už sme pri tej opici, tento skvelý návod ti napovie, ako s ňou zatočiť čo najrýchlejšie. A nemusíš nám ďakovať, stačí, že to najbližšie nepreženieš s alkoholom.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame