#7 Vieme, ako vyzerá kulinársky orgazmus a aj kam ísť von v tomto krásnom počasí

Photo by Agathe Marty on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Začneme klasicky naším video obsahom, ktorým ťa pravidelne zásobujeme. V RAPTAG-u sme sa okrem medializovaného konfliktu Separa a jedného fanúšika venovali aj Boy Wonderovi, ktorý nás bombarduje klipmi. Vybrali sme sa aj na bratislavský Street Food Park, kde sme zažili kulinársky orgazmus chutí.

V uliciach hlavného mesta sme zase zisťovali, či Slováci poznajú slová, ako napríklad flexiť či chillovať. Odpovede niektorých z nich ťa rozhodne dostanú. Aby toho nebolo málo, priniesli sme ti aj rozhovor s Lenkou, ktorá sa rozhodla pri Žiline prevádzkovať hotel pre mačky. Ako nápad vznikal a ako funguje, sa dočítaš tu. 

Napadlo ti niekedy, že aktivity, ktoré sú pre teba úplne bežné, sú v niektorých krajinách totálnym tabu? Prečítaj si, o ktoré ide! Pokiaľ máš chuť vypadnúť v tomto krásnom počasí niekam von, rozhodne si pozri článok o týchto skvelých miestach v okolí Bratislavy. Určite je si z čoho vyberať.

Svoju pozornosť sme opäť raz upriamili aj na jeden z legendárnych slovenských brandov. Tentokrát sme si posvietili na Pigi čaj, ktorý ti je dozaista veľmi dobre známy. Vo svete sa zase stáva, že veľké značky sú skutočne na nože. Prečítaj si o najväčších rivaloch McDonaldu, Coca Coly či Adidas.

Mimochodom, máš pocit, že rozflákaš hneď všetky peniaze? Podľa štúdie na tom mileniáli vôbec nie sú tak zle a dokonca majú lepšie finančné návyky než ich predchodcovia. S názorovým článkom prispela tento týždeň naša Mia, ktorá sa venovala úcte k starším. Jedným dychom však dodáva, že aj oni by ju mali vedieť prejaviť mladším.

Posledný týždeň sme sa vo veľkej miere venovali aj filmom. Priniesli sme ti recenziu na nový slovenský film Ostrým nožom, ktorému by si určite mal dať prednosť pred Trhlinou. Venovali sme sa však aj odovzdávaniu Oscarov, takže na tomto odkaze si prečítaš súhrn tohto očakávaného večera z nášho pohľadu.

Okrem toho sme si pre teba pripravili aj zaujímavý filmový kvíz, kde si môžeš otestovať svoje schopnosti z obľúbenej snímky Zrodila sa hviezda. Pokiaľ ale patríš skôr k milovníkom seriálov, prečítať si môžeš o týchto zaujímavých sci-fi seriáloch, ktoré ti ukážu, ako bude vyzerať budúcnosť nášho sveta. Lákajú ťa skôr knihy a literatúra? Máme pre teba recenziu pre skvelú knihu Hádaj, s kým spíš.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame