#7 Vieme ako vyzerá 100-tisíc ľudí v nočnej Bratislave a čo sa mužom nepáči na ženách

Pixabay

#Každý týždeň vám pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre vás naša redakcia pripravila a čo ste možno v posledných dňoch zmeškali.

V priebehu minulého týždňa sa členovia našej redakcie stihli pozrieť na toľko zaujímavých miest, že keby chceš všetky navštíviť naraz sám, takmer s istotou by si to nezvládol. Okrem nadupaného Comics Salónu sme totiž okúsili aj exotickú Srí Lanku a Maldivy. Aby toho však nebolo málo, zašli sme aj na festival Žilina žije a na koncert talentovaného Filipa Jančíka. Ten je v zahraničí populárnejší než doma, čo sa rozhodol koncertným turné napraviť. Ako čerešničku na torte pre teba máme videoreport z Bielej noci v Bratislave, ktorá do ulíc dostala bezmála stotisíc ľudí.

Isto to poznáš, v škole do teba učiteľka tlačila niečo, čo nikdy v živote prakticky nevyužiješ. Je to smutné, pretože radšej ťa mohli naučiť niektorú z týchto vecí. Zaručujeme ti, že ti v niektorých prípadoch dajú omnoho viac. A keď už sme pri tej škole, aj ty si momentálne v stave, že vôbec nič nestíhaš? Zorganizuj si život s niektorou z týchto aplikácií a nakopni svoju produktivitu!

Pixabay

Vieš, čo muži skutočne nemajú radi na ženách? Každá žena jednoducho je (alebo chce byť) krásna. No niektoré zlepšováky sa paradoxne minú účinku. Muži sú zajedno, menej je niekedy viac. Pokiaľ vám to spolu klape, daj si veľmi dobrý pozor na to, kedy spolu začnete bývať. Môže to zmeniť (či dokonca úplne zničiť) celý vzťah. A stretol si niekedy poriadneho držgroša? V tom prípade určite nájdeš jemu podobných v tomto našom článku.

Na samý koniec tu pre teba máme dvojitú porciu zaujímavých rozhovorov. V tom prvom sme sa porozprávali s blogerkou Miou, ktorá necháva v uliciach tajomné odkazy, v ďalšom sme zase vyspovedali Petra. Ten precestoval Kolumbiu a priblížil nám jej nedotknutú prírodu, biedu i bohatstvo a závan Escobara.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame