#7: Vieme, ako Slováci trávili Silvester a aj na aké filmy musíš v januári zájsť do kina

Photo by Myke Simon on Unsplash

#Každý týždeň ti pod názvom #7 prinášame sumár toho najzaujímavejšieho z obsahu Hashtag.sk za posledných 7 dní. Výnimkou nie je ani dnešok. Pozrieme sa teda na to, čo pre teba naša redakcia pripravila a čo si možno v posledných dňoch zmeškal.

Ako by to vyzeralo, keby sme už tradične nezačali s našou videotovorbou. Na začiatok tu pre teba máme našu pravidelnú reláciu RAPTAG, ktorá sa vracia k svojmu štandardnému formátu, v ktorom sa Lukáš venuje tomu, čo sa v posledných dňoch udialo na našej rapovej scéne. Okrem toho sme sa však vybrali aj do ulíc, kde sme zisťovali, ako Slováci trávili posledný deň v roku.

V priebehu minulého týždňa sme ti zároveň predstavili životnú cestu dvoch mimoriadne talentovaných ľudí. Najprv sme sa pozreli na fenomén menom Martin Garrix. Vedel si, že prvýkrát pred publikom hral už ako 13-ročný? Aby toho nebolo málo, priniesli sme ti prierez života obľúbeného slovenského youtubera PPPítra, ktorý len prednedávnom vydal knihu.

Mimochodom, svet pred pár dňami spoznal najkrajšiu ženu roka 2018. Prezradíme ti, že si o nej už pravdepodobne počul aj v minulosti, pričom viac sa dočítaš tu. Okrem toho však ešte vieme, kto sa zároveň zaradil medzi najkrajších mužov planéty a možno budeš z poradia tohto zoznamu mierne prekvapený.

Aj ty máš chuť cestovať, no nie si si tak úplne istý, kam by s v tejto zime mali smerovať tvoje kroky? Vybrali sme pre teba krásne slovenské miesta, ktoré si užiješ aj v tomto ročnom období. Dávaj si ale pozor na to, aby si neminulo príliš veľa peňazí, s čím ti pomôžu tieto finančné tipy. Poďakovať sa nám môžeš neskôr.

Pokiaľ patríš k milovníkom kinematografie, máme pre teba dva skvelé články. V tom prvom sa dozvieš o najočakávanejších komiksových filmoch, ktoré tento rok budeš môcť vidieť v kine. Okrem toho však na našom webe svieti aj prehľad januárových premiér, z ktorých si určite vyberieš. Ako bonus tu ešte je ie rozhovor s 18-ročným chalanom, ktorému tvorbu videí budeš závidieť aj ty sám.

Na záver samozrejme nesmie chýbať dvojica našich obľúbených článkov. Tento týždeň sme si pre teba pripravili zaujímavé poobhliadnutie za rokom 2018 a jeho udalosťami. Vieš si vybaviť všetky z nich? A vôbec, stali sa v tento rok, alebo k ním došlo v iných rokoch? Over si svoje znalosti v tomto vedomostnom kvíze. K tomu ti pripájame aj recenziu na českú snímku Všetko bude, ktorá ťa rozhodne chytí za srdce.

Nezabudni sledovať Hashtag aj na sociálnych sieťach. Obsahom ťa pravidelne zásobujeme na Instagrame, Facebooku a našom YouTube kanáli.Toľko nateraz z kuchyne našej redakcie, pri súhrne #7 sa vidíme opäť o týždeň!

Odporúčame